Egzamin wstępny na wydział Biologii UW, kierunek Biotechnolo

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
kazikto
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:48

Egzamin wstępny na wydział Biologii UW, kierunek Biotechnolo

Post autor: kazikto »

Hej.
Może ktoś pomoże mi i podpowie jak wygląda egzamin wstępny na kier.Biotechnologii na wydziale Biol. UW?Wiem,że to ma być test z wybranych 40stu zagadnień, tylko są dość obszerne. Czy jest on szczegółowy, czy może ktoś dysponuje egzaminami z zeszłych lat?Aktualne do niedzieli 7.09.2008. Z góry bardzo dziękuję.

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 11:54 ]
Oczywiście chodzi o studia II stopnia, magisterskie
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Egzamin wstępny na wydział Biologii UW, kierunek Biotechnolo

Post autor: Savok »

Wykonaj szybki telefon do dziekanatu. Zazwyczaj takie informacje sa ogolnie dostepne, szczegolnie stare testy, ktore nie sa tajne od momentu rozpoczecia egzaminu.
kazikto
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:48

Re: Egzamin wstępny na wydział Biologii UW, kierunek Biotechnolo

Post autor: kazikto »

pani w dziekanacie mówi,że nie dysponuje takimi materiałami myślałem,że może ktoś jest już po tym egzaminie i pamięta chociaż przykładowe pytanie, bądź co lepsza ma gdzies zarchiwizowany taki egzamin?
kojojowakrowa
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 14:12

Re: Egzamin wstępny na wydział Biologii UW, kierunek Biotech

Post autor: kojojowakrowa »

Wątek stary ale temat jak najbardziej aktualny. Ktoś coś wie w temacie egzaminu wstępnego na II stopień biotechnologii na UW ? Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości