Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Ankosik pisze: Dość dużo osób zdało pierwszy, był test i 3, albo 5 pytań otwartych. Zdający przychodzili na jedną godzinę i losowało się prowadzącego u którego się zdaje Dr K. odsyłała niektórych na dopytki, a niektórych na komisa
Test wielokrotnego wyboru ? Czyli rozumiem, ze dopiero przed wejsciem się dowiaduje, u kogo się zdaje ? A to wysyłanie na dopytki/komisy to bardziej z niewiedzy, czy z tego, ze ktos po prostu miał pecha ? Dr K nas straszy, zebysmy się nie uczyli z testow z zeszlych lat, bo ona wie, ze to wszystko krązy i przez wakacje ukladala nowy egzamin.
Korczaszko pisze:Jego komentarz i właśnie to lubię dyskusję! Poznawanie poglądów studentów i przeprawił mi 3,0 na 3,5
Haha, dobre Ciekawe od ilu osób usłyszał taki komentarz
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kolave »

Stan ma to do siebie, że czasem sobie umyśli odpowiedź i możesz dawać dobre przykłady, ale będziesz wymieniac tak długo aż trafisz na to co sobie umyślił. Ale nie uwali jak nie dojdziesz do tego :p
Ankosik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2011, o 12:21

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Ankosik »

jednokrotnego tak, dopiero przed wejściem A z tym nie zdawaniem to nie wiem jak do końca było, bo równi ludzie mieli swoje wersje wydarzeń
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Kolave pisze:Stan ma to do siebie, że czasem sobie umyśli odpowiedź i możesz dawać dobre przykłady, ale będziesz wymieniac tak długo aż trafisz na to co sobie umyślił. Ale nie uwali jak nie dojdziesz do tego :p
T, juz slyszłam, jak kazał na cwiczeniach dochodzic do tego, dlaczego nowotwory są chorobą zaraźliwą
Ankosik pisze:jednokrotnego tak, dopiero przed wejściem A z tym nie zdawaniem to nie wiem jak do końca było, bo równi ludzie mieli swoje wersje wydarzeń
To dobrze, ze jednokrotnego bo testy wielokrotnego wyboru potrafią być zabójcze
szluwka
Posty: 256
Rejestracja: 5 paź 2012, o 12:19

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: szluwka »

dużo wymagają na pierwszych ćwiczeniach z immunów? Jak bardzo trzeba się obryć ?
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

szluwka pisze:dużo wymagają na pierwszych ćwiczeniach z immunów? Jak bardzo trzeba się obryć ?
W ogóle nie trzeba być obrytym oni chyba nigdy nie pytają na ocenę. ja miałam z panem prof i jak już pytał to albo zadawał pytania w tłum albo podchodził do kogoś i zadawał jakieś jedno pytanie, ale jak się nie wiedziało to się kompletnie nic nie działo najwyzej się trochę zirytował także wystarczy coś tam poczytać z tej prezentacji, która jest dostępna przed zajęciami, ale nie trzeba się tego na ćwiczenia jakoś specjalnie uczyć. chociaż dobrze jest to sobie przyswoić, zeby wiedziec o czym gadają i robic do tego sobie własne notatki no i jak się coś pouczy wcześniej to zawsze potem łatwiej do kolokwium ogólnie to polecam jak najwięcej notować z tego co mówią, bo potem nie trzeba tego szukać w książkach, a oni na kole nie wychodzą poza to, co było omawiane no i dobrze jest też chodzić na wykłady z wydrukowanymi prezentacjami i sobie dopisywac, bo na niektorych slajdach są tylko jakies schematy i nie wiadomo o co chodzi, jesli się na to tak popatrzy, a na wykładach omawiają każdy slajd po kolei no i te wykłady to są ogólnie jedne z lepszych, mozna naprawdę dużo przydatnych rzeczy zanotować, a nie jak na niektorych siedziec, bo jest lista
szluwka
Posty: 256
Rejestracja: 5 paź 2012, o 12:19

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: szluwka »

dzięki za odpowiedź jeszcze nie wiadomo z kim mamy, ale chociaż tyle, że można się nie stresować tak bardzo
lottekirsten
Posty: 18
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:45

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: lottekirsten »

A na ćwiczenia z żywienia trzeba być jakoś specjalnie przygotowanym?

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

szluwka pisze:dzięki za odpowiedź jeszcze nie wiadomo z kim mamy, ale chociaż tyle, że można się nie stresować tak bardzo
Reszta chyba tez nie pyta, więc luz ogólnie to te ćwiczenia nie są ani trochę stresujące czasem trochę nudno i ciężko się siedzi, jak to trwa 3h zegarowe ( nie ma co liczyc, na wczesniejsze wypuszczenie ) , ale mi się na przykład podobała zawsze ta część praktyczna i wtedy to się naprawdę przyjemnie tam siedzi
lottekirsten pisze:A na ćwiczenia z żywienia trzeba być jakoś specjalnie przygotowanym?


Nie
Oni na tych ćwiczeniach nigdy nie pytają Trzeba się pouczyć tylko do kolokwium, chyba ze trafi się na prowadzącego, u ktorego mozna sciagac, to wtedy to juz wcale.
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Convallaria »

A skąd możemy zdobyć te prezentacje na immuny?
Są na eduwecie?
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Convallaria pisze:A skąd możemy zdobyć te prezentacje na immuny?
Są na eduwecie?
Tak, wszystko wstawiają na bieżąco na EDUWET
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Convallaria »

A jaki jest tytuł podr do żywienia?
I w jakiej kolejności lecą tematy na topach?

Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Convallaria pisze:A jaki jest tytuł podr do żywienia?
I w jakiej kolejności lecą tematy na topach?

Dzięki za pomoc
Tytuł nie wiem jaki, to są w ogóle 3 tomy autorstwa Jamroz chyba Ale wg mnie jest on całkowicie zbędny, ja wypożyczyłam to z biblio i otworzyłam. raz- zeby sprawdzić definicję paszy A tak to chyba wszyscy uczyli się z prezentacji z ćwiczeń i jakichś materiałów, które krążyły, tam było wszystko opracowane wg mnie szkoda czasu na ten podręcznik, skoro są jakieś gotowe opracowania

Hmm, no tematy na topach wg rozpiski idą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość