Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
Shoji
Posty: 87
Rejestracja: 23 sie 2010, o 23:04

Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: Shoji »

Szukam osoby lub więcej osób do wspólnego liczenia zadań z chemii.
Oferuję pomoc w tym co umiem i jak najdokładniejsze wytłumaczenie tego co umiem + na bieżąco wysyłam różne zadanka
Sam też oczekuję od takiej osoby aby się też wiedzą podzielić ze mną i
mi też coś wytłumaczyć

Nie oszukuję się straciłem bardzo motywacje do nauki, chyba mnie depresja jakaś bierze a taka forma nauki była by też dla mnie samego motywacją Zwłaszcza,że nudną osobą chyba nie jestem


Chętnych proszę o kontakt GG na nr 8218336
Awatar użytkownika
Shoji
Posty: 87
Rejestracja: 23 sie 2010, o 23:04

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: Shoji »

Na dzień dzisiejszy mam za dużą rodzinkę już
Więc na dzień dzisiejszy miejsc już nie ma
Jak się zwolni miejsce napiszę nowego posta
Awatar użytkownika
Gajek
Posty: 380
Rejestracja: 7 paź 2010, o 19:35

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: Gajek »

Zadania chemiczne pisane na komunikatorze czy forum bez formatowania tekstu wyglądają tak, że o zgrozo ale to tylko moja opinia
Jakoś tak lubię mieć wszystko na papierze.
Ale życzę miłej zabawy i jakby się miejsca zwolniły to daj znać bo mam głód zadankowy
Awatar użytkownika
eMdzeJ
Posty: 124
Rejestracja: 21 lip 2010, o 12:39

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: eMdzeJ »

Siema wszystkim, żeby nie zakładać nowego tematu piszę tutaj, gdyż moje pytanie przynajmniej w jakimś stopniu związane jest z tym wątkiem.
Jeśli chodzi o dotychczasowe informacje z chemii, jakie poznałem na biol-chemie, raczej wszystko wydaje mi się jasne i w miarę przejrzyste, nie mam z tym jakichś większych problemów. Jedynie jeśli chodzi o obliczenia chemiczne, łączenie stężenia molowego z procentowym, roztwory iluś molowe itp, czuję się niezbyt pewnie. I tu moje pytanie, jakie książki (oprócz podręczników szkolnych) moglibyście mi polecić do stopniowej i efektywnej nauki stechiometrii?
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: Maggda_W »

jezeli bylyby jeszcze jakies osoby chetne do stworzenia kolejnej grupy do liczenia zadan z chemii [+ moze byc tez biola i fiza] to prosze pisac:)) 16125868
Awatar użytkownika
Kld
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2010, o 20:59

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: Kld »

Maggda, fajna inicjatywa, bardzo mobilizująca. Pomyślę.

Jeśli chodzi o dotychczasowe informacje z chemii, jakie poznałem na biol-chemie, raczej wszystko wydaje mi się jasne i w miarę przejrzyste, nie mam z tym jakichś większych problemów. Jedynie jeśli chodzi o obliczenia chemiczne, łączenie stężenia molowego z procentowym, roztwory iluś molowe itp, czuję się niezbyt pewnie. I tu moje pytanie, jakie książki (oprócz podręczników szkolnych) moglibyście mi polecić do stopniowej i efektywnej nauki stechiometrii?


O, widzisz, ja na przykład jestem po mat-geo i stechiometrie i roztwory lubię, ale kiedyś sprawiały mi trudność. To tylko kwestia wyćwiczenia. Na dobry początek, warto byłoby się zapatrzeć w jakieś repetytorium, a potem przejść do zbioru, gdzie poszczególne typy zadań będą wytłumaczone. Jest wiele materiałów na rynku, pisane łatwiejszym, trudniejszym językiem. Zobacz, przejrzyj, zorientujesz się, które Ci odpowiadają. Życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Atku
Posty: 117
Rejestracja: 26 lis 2010, o 00:44

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: Atku »

Woah, ja mogę wpaść.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: olunia16 »

Jeśli ktoś byłby zainteresowany wspólnymi powtórkami do matury z biologii chemii i fizyki to zapraszam na swoje gg 20531972 Liczę na odpowiedź
Awatar użytkownika
riva
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2011, o 16:06

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: riva »

Hej! Ja bardzo chętnie. Myślę, że też by mnie to zmotywowało do działania Jak długo liczę zadania, to później robię to coraz wolniej - pewnie z nudy.
Mój nr gg: 28043043. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Shoji
Posty: 87
Rejestracja: 23 sie 2010, o 23:04

Re: Ekipa do liczenia zadań z Chemii

Post autor: Shoji »

Widzę,że ktoś mój pomysł skopiował
Moja grupa się trzyma w pełnym składzie tak jak powstała i ma się bardzo dobrze Życzę powodzenia innym grupkom
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości