EKO - PLANETA ~ test ~

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
krecik

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: krecik »

dzięki za odp:) faktycznie ten regulamin jest zupełnie bezsensowny, no ale cóŻ ja wciąŻ czekam na wyniki i licze na nagrode (mam min.33pkt), ale regulamin konkursu jest po prostu denny.:( no cóŻ :*:)
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: poziomka »

Ja się wczoraj dowiedziałam, że zajęłam w tym roku z testu drugie miejsce w województwie:) Świętokrzyskim Nie wiem jeszcze ile miałam punktów niestety.
W zeszłym roku też było drugie albo trzecie, nie pamiętam ^_^
Hyhy myślicie że wezmą to pod uwagę jeśli to SGGW organizuje a ja tam brdzo chcę sie dostać na ochronę środowiska? P
Go¶æ

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Go¶æ »

A gdzie jest stronka z wynikami szkół Podstawowych? Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

stronka jest jedna i na niej będą ( nikt nie wie kiedy ) wyniki dla każdej kategorii wiekowej : )pzdr
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: dawidw »

Z tego co mi wiadomo, to wyniki przychodza do szkół
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

h, pomylilo mi sie tzn, wyniki oczywiscie juz dawno powinny byc w szkolach ( jak nie, to dzownic do organizatorow, poki telefony odbieraja:D ), a nastepnie w czesci ( czyli najlepsi w testach i pracach indywidulanych) na stronce. ot co dzieki za poprawienie:D pzdr
pawel

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: pawel »

czy sa jakies nagrody za tytul laureata w ogolnoposlkiej EkoPlanecie? Co mi to daje? Jakis wstep na studia?
asiulka;)

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: asiulka;) »

Hej ja tez mam 1 miejsce w moim wojewodztwie(świetokrzyskie) w kat. Żak i tez dostalam tylko ksiazke/ hmmm cos mi sie wydaje ze ten konkurs to jeden wielki wałek P
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

zalezy jakim jestes laureatem: ogolnopolskim: wycieczka zagraniczna
wojewwodzkim: ksiazka ( oraz jesli mialas najlepszy wynik ze wsztskich uczestnikow z danego wojewodztwa ( lacznie ze wszystkich kategorii wiekowych), to wycieczka zagraniczna tez dochodzi.
wstep na studia maja tylko laureaci i finalisci stopnia centralnego (przewaznie) Olimpiad i Konkursow przedmiotowych org. przez Kuratora Oświaty oraz uczestnicy konkursu Wiedzo o Uniwersytecie Jagiellonskim.
asiula)masz racje, to straszny pic na wode:/:/:/
kamcio94

...

Post autor: kamcio94 »

Ja zająłem 2 miejsce w województwie Warmińsko-Mazurskim a dostałem tylko ksiąŻke. Troche biedne te nagrody
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: makra »

wie ktos moze kiedy odbedzie sioe ekoplaneta musze soebi pocwiczyc zadania dd

[ Dodano: Pon Paź 15, 2007 20:24 ]
aha a wie ktos moze jaki jest temat na album ?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Andzia »

aha a wie ktos moze jaki jest temat na album ?
O ptakach .
Izulka;)
Posty: 34
Rejestracja: 10 sty 2007, o 15:12

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Izulka;) »

Andzia pisze:Cytat:
aha a wie ktos moze jaki jest temat na album ?


O ptakach
tak.zgadza się, a dokladnie Ptaki- nasi skrzydlaci przyjaciele a tak a propo konkursu to dzisiaj się zapisalam ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości