EKO - PLANETA ~ test ~

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

Witam, witam:)
Czy jest tu ktoś, kto bierze udział w formie testowej Ogólnopolskiego Konkursu EKO - PLANETA Jak przygotowania i samopoczucie przed?pzdr:D
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: makra »

ja bym chciała wiedziec jakie pytania ogolnie daja bo moze za rok zamiast albumu pojde do testu
Goka
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2007, o 18:15

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Goka »

ja chcę test z poprzednich lat
Ostatnio zmieniony 27 lut 2007, o 18:29 przez Goka, łącznie zmieniany 1 raz.
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

są na stronce konkursu
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: poziomka »

Ja brałam udział w 2006 roku i wtedy zajęłam trzecie miejsce w świętokrzyskim, w tym roku tez pisałam ale wyniki to chyba jakoś pod koniec maja/ początek czerwca są dopiero?
Test nie był trudny, wykorzystałam wiedzę zdobytą w przygotowywaniu się na Olimpiadę Wiedzy Ekologicznej, więc da radę napisać.
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

i jakmacie juz wyniki my juz dostalismy:) mam 1 miejsce w wojewodztiwe slaskim w tescie : ) : )ltjupi<jupi<jupi dostalem ksiazke, ale jestem ciut zawiedziony, bo na stronce pisalo, ze Jury ( oprocz Laureatow Ogólnopolskich ) nagradza najlepszego Laureata z kazdego wojewodztwa wycieczka zagraniczna,a tu nic : ( : ( ale i tak jestem z siebie dumny:):)pzdr
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: poziomka »

Heh to chyba muszę stara szkołę odwiedzić i sie dowiedzieć jak tam wyniki.
Gratuluję !
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Gregor7 »

dzieki wielkie : ) i powodzenia : )
Wiola

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Wiola »

Znacie moŻe jakąś stronę z tymi wynikami? Bo szukam i znaleŻć nie mogę.
Wiola

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: Wiola »

Dzięki ) to zobaczę jak juŻ będą te wyniki :P .
Moim zdaniem to trochę niesprawiedliwe, Że za I, II i III miejsce w kraju jedziesz na wycieczkę zagraniczną, ale za zwycięstwo w wojewódzkim dostajesz ksiąŻkę.
dendi

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: dendi »

Wiadomości podane w regulaminie konkursu trochę sobie przeczą. Przeciez jest tam mowa Że najlepsza osoba z kazdego województwa jednak jedzie na wycieczke zagraniczną , a z kolei w innym miejscu pisze o nagrodzie rzeczowej. Szkoda, Że nie ma podanego adresu kontaktowego / Jak byście wiedzieli coś na ten temat to piszcie!
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: poziomka »

Właśnie dziwne to, bo na zdjęciach widziałam więcej osób niż 3, czyli musiały jechać te pierwsze z województw.
krecik

Re: EKO - PLANETA ~ test ~

Post autor: krecik »

Hej!
Serdecznie gratuluję ogromnego sukcesu. TeŻ brałam udział w śląskim , ale w innej kategorii wiekowej, tylko wyników jeszcze nie dostaliśmy. Mam pytanko: ile punktów zdobyłeś?
Z góry dzięki za odpowiedź:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości