Etap wojewódzki konkursu przed.z biologi -kujawsko-pomorskie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
lobo112
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2012, o 14:05

Etap wojewódzki konkursu przed.z biologi -kujawsko-pomorskie

Post autor: lobo112 »

Hej !

Brał ktoś z Was udział w województwie w kujawsko-pomorskim ? Jakie odczucia ? Co sprawiło Wam największą trudność ?

Dla mnie dość kłopotliwe było ostatnie zadanie z tymi obrazeczkami przedstawiającymi zależności. W ogóle konkurs okazał się raczej dość trudny. Ale przy odrobinie szczęścia może uda mi się zdobyć laureata. A propos liczył ktoś ogólną liczbę punktów do zdobycia ?
Krzyś
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2012, o 21:42

Re: Etap wojewódzki konkursu przed.z biologi -kujawsko-pomorskie

Post autor: Krzyś »

Ja również brałem udział w tegorocznym konkursie.
Mi osobiście największy problem sprawiło zadanie z owocami (przedostatnie). + niezbyt wyraźne zdjęcie bulw dalii.
Wiele obrazków pochodziło z książek Pani Pyłki-Gutowskiej.
Moim zdaniem konkurs wydawał się dość łatwy, oczywiście jak zawsze przejechałem się na banałach. Ostatecznie uzyskując 97/112pkt.
RedHeart
Posty: 44
Rejestracja: 22 lip 2011, o 16:45

Re: Etap wojewódzki konkursu przed.z biologi -kujawsko-pomorskie

Post autor: RedHeart »

Hej, też brałam udział w Konkursie z biologii. Zostałam laureatką i jestem bardzo zadowolona, że mam wstęp do każdego liceum. A Wy, gdzie się wybieracie? Biol-chem? Jakie LO?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość