Farmacja 2013/2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: mis koala »

FARMA SRAMA
każda uczelnia ma swoje perełki Co roku więcej i co roku gorzej, ale cóż RZYCIE
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: ninka-nina »

N

ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: ninka-nina »

Przepraszam za ta litere xd moj tel wariuje.
To widze ze niezla dzicz panuje na tej bioli, u nas, na 4 roku (tez cm) mielismy przeboje z prof Bazylem ktory moczyl rece w wiadrze z martwa ryba i podal nam taka reke na zgode xp im dalej tym wieksze swiry :-P

Balbinka
Posty: 1006
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:26

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: Balbinka »

ninka-nina pisze: To widze ze niezla dzicz panuje na tej bioli, u nas, na 4 roku (tez cm) mielismy przeboje z prof Bazylem ktory moczyl rece w wiadrze z martwa ryba i podal nam taka reke na zgode xp im dalej tym wieksze swiry :-P

uwielbiam tą uczelnię
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: biomedka »

[quote="ninka-nina"]Przepraszam za ta litere xd moj tel wariuje.
To widze ze niezla dzicz panuje na tej bioli, u nas, na 4 roku (tez cm) mielismy przeboje z prof Bazylem ktory moczyl rece w wiadrze z martwa ryba i podal nam taka reke na zgode xp im dalej tym wieksze swiry :-P

O matko, brak słów Ale chociaż na monotonię narzekać nie możemy.
Balbinka
Posty: 1006
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:26

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: Balbinka »

ahh a na II roku jak dotrwamy z chemią czeka nas fizjologia
będzie się działo tyle wiem na pewno
a jak pomyślę o biochemii z prof. to łooo :O ja się z nim dogadać o fakultety nie mogłam, a co dopiero będzie na zajęciach

ninka-nina, a cóż miała symbolizować ryba?
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: ninka-nina »

Profesor mial nas przeprosic za swoje wulgarne i agresywne zachowania podczas wykladow i zamiast zrobic to w kulturalny sposob wybral taki, ktory idealnie pasuje, podanie reki wymoczonej w brudnej wodzie z martwa ryba symbolizuje pewnie to ze ma nas gdzies lekko mowiac, powiedzial taka jest moja reka do zgody jaki panstwo wywolaliscie konflikt :-P na kazdym wykladzie sie cos dzialo, to tego stopnia ze ruszylo wobec niego postepowanie dyscyplinarne, ktore bedzie trwalo 2 lata Moze sie uda go usunac -) juz w drugiej polowie semestru byl odsuniety od wykladow i egzamin poprawkowy odbywal sie komisyjnie, a nie u niego.

Balbinka
Posty: 1006
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:26

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: Balbinka »

oo jak ja mało jeszcze wiem o CM
ale widzę, że bardzo ciekawe rzeczy się dzieją
na razie Alyna rogi na genetyce pokazuje
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: basia101006 »

phoebe pisze:Wszystko fajnie, tylko że na ćwiczeniach do tej pory nie mieliśmy żadnej wejściówki. Na seminariach trafiły się dwie i to tylko dlatego że pani docent nam kazała zrobić, to robimy".A jak się zapytało o to, czy i w jaki sposób te wejściówki się mają liczyć, to nikt nic nie wie i ogóle wielkie zdziwienie, że o to pytamy. A poza tym to pani prowadząca seminarium nam powiedziała, że w zeszłym roku te wejściówki się liczyły Ja nie wiem, czy tak ciężko tam się porozumieć i coś ustalić? Bo na logikę to zasady zaliczania przedmiotu to chyba powinny być wcześniej ustalone i każdy powinien jej znać, a nie taka szopka. Zakład Biologii to jednak miał klasę w porównaniu do Zakładu z Botaniki Nigdy nie myślałam, że to powiem, ale jednak
A widzisz - mówiłam że zatęsknisz za biologią i za mgr P. również
Awatar użytkownika
phoebe__
Posty: 137
Rejestracja: 23 lip 2013, o 15:02

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: phoebe__ »

basia101006 pisze:
phoebe pisze:Wszystko fajnie, tylko że na ćwiczeniach do tej pory nie mieliśmy żadnej wejściówki. Na seminariach trafiły się dwie i to tylko dlatego że pani docent nam kazała zrobić, to robimy".A jak się zapytało o to, czy i w jaki sposób te wejściówki się mają liczyć, to nikt nic nie wie i ogóle wielkie zdziwienie, że o to pytamy. A poza tym to pani prowadząca seminarium nam powiedziała, że w zeszłym roku te wejściówki się liczyły Ja nie wiem, czy tak ciężko tam się porozumieć i coś ustalić? Bo na logikę to zasady zaliczania przedmiotu to chyba powinny być wcześniej ustalone i każdy powinien jej znać, a nie taka szopka. Zakład Biologii to jednak miał klasę w porównaniu do Zakładu z Botaniki Nigdy nie myślałam, że to powiem, ale jednak
A widzisz - mówiłam że zatęsknisz za biologią i za mgr P. również

Magistra P. zaczyna się doceniać po fakcie. Na sam początek studiów dla przestraszonych pierwszaków jest po prostu idealny Nigdy nie myślałam, że będę chciała wrócić do zajęć z nim
Awatar użytkownika
dzels
Posty: 89
Rejestracja: 30 lip 2013, o 10:25

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: dzels »

Słuchajcie, jakie jest Wasze zdanie: czy na farmacji jest czas na naukę do poprawy matury z chemii? Czy lepiej wybrać jakiś lżejszy kierunek, jeśli myśli się o poprawie matury? Powiedzcie, jakie jest Wasze zdanie, bo nie mam kogo zapytać i nie wiem, co ze sobą począć
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: deVries »

dzels pisze:Słuchajcie, jakie jest Wasze zdanie: czy na farmacji jest czas na naukę do poprawy matury z chemii? Czy lepiej wybrać jakiś lżejszy kierunek, jeśli myśli się o poprawie matury? Powiedzcie, jakie jest Wasze zdanie, bo nie mam kogo zapytać i nie wiem, co ze sobą począć
To zależy. Semestr jest zazwyczaj dość zróżnicowany pod względem ciężkości - część zajęć kończy się wcześniej, inne później się zaczynają, inne trwają całe 15 tygodni no i jak się to wszystko nałoży to człowiek raczej zmęczony chodzi, a jeszcze się trzeba uczyć na koła/wejściówki i sprawozdania robić. Z drugiej strony bywają tygodnie, że z czasem jest lepiej, bo np. skończyło się wcześniej pracownie, jakiś drobny przedmiot odpadł itd. Powiedziałbym, że jest czas na naukę do matury z chemii, ale niekoniecznie taką regularną i usystematyzowaną, dzień w dzień. W niektórych miesiącach zrobi się więcej, w innych mniej. No chyba że masz tonę samozaparcia i po całym dniu zajęć i zrobieniu wszystkiego na studia, zamiast iść na piwo, będziesz siadać i klepać zbiory

Ale da się jak najbardziej poprawić maturę studiując farmację, zwłaszcza jeśli to tylko chemia. Znam ludzi, którzy próbowali - jednym się udało, drugim nie, zależy od człowieka.
Awatar użytkownika
dzels
Posty: 89
Rejestracja: 30 lip 2013, o 10:25

Re: Farmacja 2013/2014

Post autor: dzels »

A nie myślisz, że lepiej iść na mniej wymagający kierunek, jeśli myśli się o poprawie matury? Tylko że jeśli pójdę na taki kierunek, którego nie chce kontynuować i nie uda się poprawić matury to będzie kiepsko
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości