Farmacja 2014 :)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Akseroftol »

Macie racje Po farmacji też można znaleźć pracę, nie tylko w aptece
klaudia6211
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2014, o 14:34

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: klaudia6211 »

Akseroftol pisze:Ja się zastanawiam. W tym roku pisałam maturę pierwszy raz Nie wiem, czy dam radę studiować i uczyć się do poprawy
Ja poprawiałam maturę i zostałam rok w domu. Nie żałuje chociaż na lekarski się nie dostałam. A od dzisiaj jestem studentka farmacji

Studentkamedycyny8
Posty: 100
Rejestracja: 5 mar 2012, o 15:49

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Studentkamedycyny8 »

klaudia6211 gratuluje! A w którym mieście będziesz studiować? ^^

black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: black-cat »

Gratuluję wszystkim, którzy się dostali) Myślałam o farmacji, gdyby z lek się nie udało, ale to dopiero za rok, bo chcę jednak spróbować drugi raz podejść do maturki w 2015)

Przeglądałam sobie tegoroczne progi i z tego co zauważyłam to najniższe progi (jak do tej pory) są w Bydgoszczy, nie? Ciekawe jakie będą te ostateczne
Kierunek lekarski :)
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

biologiaichemia pisze:Mi ciężko jest to sobie wybić z głowy, bo od zawsze marzyłam o chirurgii. Ale czas pokaże, za rok może spróbuję podejść do matur.
niby na lekarskim świat się nie kończy, ale nie wyobrażam sobie robić nic innego jak zajmować się kardiochirurgią albo transplantologią
klaudia6211
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2014, o 14:34

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: klaudia6211 »

biologiaichemia pisze:klaudia6211 gratuluje! A w którym mieście będziesz studiować? ^^

Dziękuję Wrocław, właśnie dzisiaj byłam dostarczyć dokumenty. A z podkarpacia jestem to troche kilometrów przejechalam ale czego się nie robi dla studiów

Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Lika »

To i ja się dołączam:
Bo też to moje drugie podejście do leku, też pierwszy rok spędziłam w domu, a teraz idę na farmację. Jedyne czym mogę się różnić, to to, że jestem po humanie.
Awatar użytkownika
monahaa
Posty: 85
Rejestracja: 6 lip 2014, o 18:40

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: monahaa »

Lika ja po mat-inf-ang
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: black-cat »

Ja też jestem po humanie I chciałabym iść na lek, dlatego spróbuję drugi raz za rok:)
Ale farmację też będę brać pod uwagę, gdyby się (odpukać!) nie udało z lek.
Czy mi się wydaje czy progi na farmację są niższe niż w zeszłym roku? Nie śledziłam dokładnie tych tematów związanych z progami, ale tak mi się coś właśnie wydaje Ciekawe jakie będą ostateczne progi
Kierunek lekarski :)
klaudia6211
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2014, o 14:34

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: klaudia6211 »

Lika pisze:To i ja się dołączam:
Bo też to moje drugie podejście do leku, też pierwszy rok spędziłam w domu, a teraz idę na farmację. Jedyne czym mogę się różnić, to to, że jestem po humanie.
Jakie miasto?

Awatar użytkownika
Cherry57847
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2012, o 11:49

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Cherry57847 »

I ja idę na farmację (Łódź). Dopiero od marca zaczęłam intensywnie myśleć o tym kierunku tyle że nikomu o tym nie mówiłam także wszyscy moją decyzją byli zaskoczeni a wcześniej zostałam rok w domu ale cóż punktów nie starczyło na lek. Aktualnie zastanawiam się nad tym czy jeszcze raz poprawiać ale perspektywa pracy po farmacji coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu
klaudiak91
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2014, o 21:33

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: klaudiak91 »

Też jestem po humanie, a konkretniej po klasie historyczno-językowej.
Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Akseroftol »

Gratuluję wszystkim Ja na razie wyczekuję kolejnych list Najbliżej jestem na liście w Gdańsku, ehh zobaczymy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości