Farmacja 2014 :)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: biomedka »

Szczerze mówiac, jestem dość sceptycznie nastawiona do pomysłu zimowania na farmie w celu poprawy matury. Gdzie farmacja, a gdzie medycyna - zupełnie inny charakter i pracy i studiów. Szkoda mi ludzi, którzy naprawdę czują, że odnaleźli by się tam, czekając, aż zimowicze ustąpią im miejsca. Przechodziłam to w zeszłym roku, dlatego mnie to boli. Ale każdy walczy o siebie.
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: chryzolaminaryna »

Biomedka, brakuje mi opcji lubię to".

Studentkamedycyny8
Posty: 100
Rejestracja: 5 mar 2012, o 15:49

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Studentkamedycyny8 »

biomedka rozumiem o czym mówisz. Ja idę na farmację z myślą, że może mi się na niej spodoba i na niej zostanę. Spróbuję podejść do matur jeszcze raz, bo nic nie tracę, a mogę tylko zyskać.
AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

ja mówię uczciwie, że dla mnie farma to jedynie przystanek, który daje większe pole manewru niż np. biologia, chemia, czy inżynieria chemiczna będę próbował na lekarski tak długo, aż się w końcu dostanę, albo uznam, że nie ma to najmniejszego sensu
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: marcin93 »

Jedyną rzecz jaką się traci to ECTS-y. Temu komu się farmacja spodoba to zostanie i tyla
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: mis koala »

Zobaczycie że od razu po przyjściu ktoś rzuci hasło poprawa matury i się grupa podzieli na dwa obozy Ci co zostają i Ci co wkurzają tę pierwszą część czyli poprawiający
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Lika »

klaudia6211 pisze:
Lika pisze:To i ja się dołączam:
Bo też to moje drugie podejście do leku, też pierwszy rok spędziłam w domu, a teraz idę na farmację. Jedyne czym mogę się różnić, to to, że jestem po humanie.
Jakie miasto?

Warszawa

A co do tego zimowania na farmie, idę na nią, bo na lek mi się nie udało, ale jest to jeden z kierunków, które mogłyby mi się spodobać, i gdyby tak było, to chętnie zostanę.
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: chryzolaminaryna »

AkrobataCz&#x142owiekDuch pisze:ja mówię uczciwie, że dla mnie farma to jedynie przystanek, który daje większe pole manewru niż np. biologia, chemia, czy inżynieria chemiczna będę próbował na lekarski tak długo, aż się w końcu dostanę, albo uznam, że nie ma to najmniejszego sensu
A może uznasz, że farma jest super i zostaniesz, czego bardzo Ci życzę, bo to zawsze jeden maturalny stres mniej.

AkrobataCzłowiekDuch
Posty: 187
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:47

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: AkrobataCzłowiekDuch »

chryzolaminaryna pisze:
AkrobataCz&#x142owiekDuch pisze:ja mówię uczciwie, że dla mnie farma to jedynie przystanek, który daje większe pole manewru niż np. biologia, chemia, czy inżynieria chemiczna będę próbował na lekarski tak długo, aż się w końcu dostanę, albo uznam, że nie ma to najmniejszego sensu
A może uznasz, że farma jest super i zostaniesz, czego bardzo Ci życzę, bo to zawsze jeden maturalny stres mniej.

zobaczymy ja Ci mogę tylko życzyć, żebyś dostała się na tą farmę na UMP i żebyś miała dobrych ludzi w grupie
iwill1234
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2014, o 17:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: iwill1234 »

Hej od kilku dni czytam informację na temat pracy magistra farmacji i jestem przerażona każdy pisze że nie opłaca się tyle uczyć aby potem być bezrobotnym albo pracować za najniższą krajową a farmacja to kierunek idealny na zmarnowanie sobie życia Ktoś orientuje się czy to wszystko to prawda ? chciałam iść na farmację ale teraz zastanawiam się nad chemią na politechnice
Awatar użytkownika
dzels
Posty: 89
Rejestracja: 30 lip 2013, o 10:25

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: dzels »

Słuchajcie, mam bardzo pilne pytanie: jestem na liście rezerwowej na farmację do Lublina 59, mam 142 pkt. Myślicie, że się dostanę? Proszę o szybkie odpowiedzi, bo jeśli wróżycie mi, że raczej się nie dostanę to muszę jutro dostarczyć dokumenty na analitykę, a jestem w Holandii i musiałabym kłopotać kogoś, kto został w Polsce, a wolałabym tego uniknąć i jeśli raczej na farmację się dostanę Waszym zdaniem to nie będę na analitykę zawoziła dokumentów. Więc jak myślicie? Jak duże są moje szanse na farmację?
Perry
Posty: 43
Rejestracja: 7 lip 2014, o 14:33

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Perry »

Sam mam 142 pkt ale dostałem sie do Sosnowca. Powiem Ci tak przeczytaj Sb ile miejsc w tym roku na farmację przeznaczyli (nadwyżki nie bd robic) i odejmij Sb te osoby co maja tak kolo 180,170 czy 168-165 pkt bo na lekarski sie dostana i miejsca zwolnią inni raczej zostaną. Mysle ze we wrześniu powinieneś sie dostać bo progi w tym roku są na ogol niższe niż rok temu. Pozdro

Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: kokardka »

dzels, moim zdaniem się dostaniesz ale gdzieś w połowie września więc ja mimo wszystko spróbowałabym zawieźć te papiery żeby nie zostać na lodzie, tym bardziej, że wnioskuję, że do innego miasta żadnego nie rekrutowałaś się na farmację?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość