Farmacja a może...

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
iza123
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2016, o 15:33

Re: Farmacja a może...

Post autor: iza123 »

Zna ktoś może opinie o farmacji w Krakowie?
Gosia1441
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2015, o 15:02

Re: Farmacja a może...

Post autor: Gosia1441 »

Dołączam się do pytania ! plus myślicie że w Krakowie mogą spaść progi o 4 pkt ?

Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja a może...

Post autor: Hogwartnik »

Krakow polecam
swallowjam
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 15:29

Re: Farmacja a może...

Post autor: swallowjam »

Loa_Loa pisze:swallowjam, ja spróbuję jeszcze raz to napisać w przyszłym roku, jeśli mi się w tym roku nie uda. Jeśli za rok znów mi się nie uda, zostanę na farmacji. To nie jest taki zły kierunek, jak mówią inni. Moim zdaniem ciężki, ale bardzo ciekawy. Po nim są większe możliwości, niż po niejednym kierunku
podziwiam determinację co do pisania matury po raz kolejny, naprawdę
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Farmacja a może...

Post autor: Loa_Loa »

swallowjam, maturę zdawałam w zeszłym roku, w tym roku poprawiałam tylko biologię. Spróbuję, może mnie zmotywuje ta opłata maturalna
swallowjam
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 15:29

Re: Farmacja a może...

Post autor: swallowjam »

Loa_Loa pisze:swallowjam, maturę zdawałam w zeszłym roku, w tym roku poprawiałam tylko biologię. Spróbuję, może mnie zmotywuje ta opłata maturalna
to dokładnie z maturą tak jak ja dobrze że chociaż biologię dało się poprawić!
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Farmacja a może...

Post autor: Loa_Loa »

Poprawiłam, ale w tym roku pewnie mi braknie. To byłby Cud nad Wisłą, gdyby 157 gdziekolwiek starczyło.
Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: Farmacja a może...

Post autor: Devih »

Z perspektywy 1 roku też polecam Kraków. Potem napewno ciężej - chociaż ja na pierwszym roku też się prawie cały czas uczyłem, ale nie żałuję i drugi raz też bym tu poszedł.
Awatar użytkownika
imagiine
Posty: 83
Rejestracja: 8 paź 2009, o 16:52

Re: Farmacja a może...

Post autor: imagiine »

swallowjam pisze:Ale sie uczepiliście, boże. chodzi o to że interesują mnie badania, przykładowo badania nad lekami, a nie koniecznie siedzenie w aptece. Ale racja każdy dopatrzy się swego
U mnie na roku 90% osób miało takie założenia. Po 5 latach ciężkich studiów większość tylko marzy o spokojnej posadce a aptece
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości