Farmacja/analityka w Lublinie - wrażenia

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Farmacja/analityka w Lublinie - wrażenia

Post autor: Asixx »

Jak wygląda dojazd/dojście do budynków na zajęcia z farmy albo analityki? Piechtą dałoby radę wszędzie zajść? czy raczej po mieście się trzeba tłuc.
Widzę, że akademiki znajdują się niedaleko UM, polecacie? Powiedzcie coś proszę o studiowaniu w tym mieście
Co ew. byście zmienili itp., a co wam się podoba?
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Farmacja/analityka w Lublinie - wrażenia

Post autor: Loa_Loa »

Akademiki są naprzeciwko Pharmaceuticum. Jak ktoś mieszka w akademiku, to może wstać sobie na 8 na wykład o godzinie 7:45 (tak jak ja) i zdążyć Polecam DS2, rok temu remontowany, spokojny do nauki

Budynki UM są praktycznie w jednym miejscu i nie ma problemu z dojściem/dojazdem.
Asixx
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:45

Re: Farmacja/analityka w Lublinie - wrażenia

Post autor: Asixx »

No to brzmi całkiem atrakcyjnie. Chociaż nie wiem czy nie skusić się na DS 3
Chyba już nie taki cichy i spokojny
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Farmacja/analityka w Lublinie - wrażenia

Post autor: Loa_Loa »

W DS 3 sa pokoje 2 I 3 osobowe I nie ma podzialu na segmenty, jak w pozostalych akademikach. Ale sa pietra meskie I zenskie. Na cale pietro jest kilka prysznicow I wc I z korytarza Wchodzisz bezposrednio do pokoju. Ja tam nie mieszkam ale znajoma osoba tak. W 3 sa imprezki

kwiatuszek666
Posty: 66
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:22

Re: Farmacja/analityka w Lublinie - wrażenia

Post autor: kwiatuszek666 »

3 główne budynki są bardzo blisko siebie, 5-10 min minut drogi, nie więcej ) w DS 4 jest biblioteka i ksero
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość