Farmacja Gdańsk TPL

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
jenny11
Posty: 58
Rejestracja: 12 lip 2011, o 14:27

Farmacja Gdańsk TPL

Post autor: jenny11 »

Witam,
rozważam przeniesienie się do Gdańska od 4. roku studiów. Gdzieś wyczytałam, że egzamin końcowy z TPLu jest mega ciężki i że zdarza się, że ludzie powtarzają przez to rok. Nie chciałabym się w takie coś wpakować, wiem że na mojej uczelni akurat TPL jest lajtowy. Czy ktoś coś wie?
Awatar użytkownika
imagiine
Posty: 83
Rejestracja: 8 paź 2009, o 16:52

Re: Farmacja Gdańsk TPL

Post autor: imagiine »

TPL jest bardzo ciężki. Profesor dużo wymaga, asystenci jedni mniej, inni więcej. Nie słyszałam żeby ktoś odpadł przez ten przedmiot. Nawet jak się nie zaliczy egzaminu w formie pisemnej w sesji zimowe, potem można go zaliczać ustnie u profesor wiosną.
jenny11
Posty: 58
Rejestracja: 12 lip 2011, o 14:27

Re: Farmacja Gdańsk TPL

Post autor: jenny11 »

imagiine pisze:TPL jest bardzo ciężki. Profesor dużo wymaga, asystenci jedni mniej, inni więcej. Nie słyszałam żeby ktoś odpadł przez ten przedmiot. Nawet jak się nie zaliczy egzaminu w formie pisemnej w sesji zimowe, potem można go zaliczać ustnie u profesor wiosną.
Dziękuję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości