Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

mis koala pisze:
eMdzeJ pisze:Nie tylko Pole to także Kraków + moje południowe rejony, właściwie to chyba całe południe, nie wiem jak na Górnym Śląsku
eEEEEEEEEJ Wiki podaje że tylko u nas i na Podlasiu się tak mówi i swoją droga u mnie w grupie się to sprawdziło
Kraków i okolice na pewno też mówią pole
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Krakowiacy to wieśniaki tacy sami jak ci spod Ukrainy
chlor2
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2013, o 12:49

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: chlor2 »

Świat mknie do przodu,ludzie się zmieniają,technologia się rozwija,a Kraków dalej stoi w miejscu.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

chlor2 pisze:Świat mknie do przodu,ludzie się zmieniają,technologia się rozwija,a Kraków dalej stoi w miejscu.
No trochę w tym racji jest
Awatar użytkownika
Slash1994
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2013, o 14:53

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Slash1994 »

Teraz będę wiedziała jak nie dać się zdemaskować, że jestem z Pdkrpcia
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Slash1994 pisze:Teraz będę wiedziała jak nie dać się zdemaskować, że jestem z Pdkrpcia
Palnij chodźmy na dwór albowiem czeka tam na nas nieskazitelna natura a od razu poznają, żeś nie nasza P
monia_171
Posty: 26
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:03

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: monia_171 »

Ja mam pytanie z innej beczki) Duzo osob odpadlo po I roku farmy na cmuj?)
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

monia_171 pisze:Ja mam pytanie z innej beczki) Duzo osob odpadlo po I roku farmy na cmuj?)
Nie wiem czy ktoś taki był. Osobiście nikogo takiego nie znam. U mnie w grupie też chyba 1 osoba tylko miała jakieś poprawki Na pierwszym roku ciężko wylecieć
Awatar użytkownika
Betusia
Posty: 464
Rejestracja: 14 maja 2010, o 14:35

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Betusia »

Hej, czy ktoś orientuje się jaki był ostateczny próg na analitykę w tamtym roku i czy na tych studiach da się poprawić maturę? Analizowałam właśnie plan studiów i na 1 roku jest dużo chemii, z tym że czy jest ona pomocna do matury? I czy biologia z genetyką jest pomocna?
Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź, bo właśnie chce rekrutować się do Krakowa a zostały tylko 2 dni
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

Bardzo fajnie by było jakby ktoś opisał na podstawie własnych doświadczeń jak jest z załatwianiem sobie pokoju w akademiku na UJ i na co zwracać uwagę. Kiedy mniej wiecej można sie starać o miejsce, jak wygląda przydzielanie pokoi, który akademik wybrać jeśli jest taka możliwość. Te informacje na pewno będą mi i innym bardzo pomocne, tym bardziej, że na UJ ze względu na renomę napewno studiuje dużo osób z innych miast, chcących zamieszkać w akademiku.
Czy studenci niestacjonarni również mogą starać się o miejsce w akademiku?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Co do wszelkich terminów i papierów jakie można składać to te dwa linki wszystko opicują

Kod: Zaznacz cały

samorzad.cm-uj.krakow.pl/page/akademiki_KE
Wniosek składa się poprzez system usos, czyli trzeba być przyjętym wcześniej niż we wrześniu, żeby jednak brać udział normalnie w składaniu wniosków. Potem można ryzykować jak ktoś został przyjęty później przez radę mieszkańców i jeśli będą wolne miejsca, to się dostanie.
Daty kiedy jest kwaterowanie są na stronie akademików, wtedy przyjeżdża się ze wszystkim i jak się nie przyjedzie rano wcześnie, to trochę się stoi w kolejce i to parę godzin ale tego dnia na pewno zakwaterują w końcu. Jest stolik przy którym siedzą studenci z rady mieszkańców i u nich rezerwuje się pokój, dostaje się karteczkę i do kierownika. Tam można dostać koce, pościel itd. na rewers z akademika, jak się nie chce to nie trzeba tego brać i tyle. Na początku roku składa się podania do rady mieszkańców o przydział lodówki na pokój lub segment, chyba że ktoś ma włassną.
Niestacjonarni mogą starać się o akademik, ale wiadomo, że większe szansę będą mieli Ci z niskim dochodem na osobę, szczególnie w tym roku, kiedy jeden akademik oddany jest do generalnego remontu i miejsc jest o ponad 300 mniej.
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

[Link] Farmacja Kraków

Post autor: PatrycjaW94 »

Ktoś się wybiera w tym roku? Bo coś cicho w tym wątku, chyba że istnieje jeszcze jakiś dotyczący farmy na UJ, którego nie znalazłam

Przepraszam, jest wątek czynny
Jakby ktoś jeszcze nie mógł znaleźć: farmacja-krakow-uj-vt58254.htm
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

Hogwartnik pisze:Co do wszelkich terminów i papierów jakie można składać to te dwa linki wszystko opicują
Wniosek składa się poprzez system usos, czyli trzeba być przyjętym wcześniej niż we wrześniu, żeby jednak brać udział normalnie w składaniu wniosków. Potem można ryzykować jak ktoś został przyjęty później przez radę mieszkańców i jeśli będą wolne miejsca, to się dostanie.
Daty kiedy jest kwaterowanie są na stronie akademików, wtedy przyjeżdża się ze wszystkim i jak się nie przyjedzie rano wcześnie, to trochę się stoi w kolejce i to parę godzin ale tego dnia na pewno zakwaterują w końcu. Jest stolik przy którym siedzą studenci z rady mieszkańców i u nich rezerwuje się pokój, dostaje się karteczkę i do kierownika. Tam można dostać koce, pościel itd. na rewers z akademika, jak się nie chce to nie trzeba tego brać i tyle. Na początku roku składa się podania do rady mieszkańców o przydział lodówki na pokój lub segment, chyba że ktoś ma włassną.
Niestacjonarni mogą starać się o akademik, ale wiadomo, że większe szansę będą mieli Ci z niskim dochodem na osobę, szczególnie w tym roku, kiedy jeden akademik oddany jest do generalnego remontu i miejsc jest o ponad 300 mniej.
To znaczy, ze ja sobie przegapiłam ? Czy można jeszcze coś z tym zrobić? Czy mogę już zapomnieć o akademiku?

Jeśli jest jeszce jakaś szansa, to który akademik polecasz? Który jest najbliżej miejca/miejsc gdzie ma się zajęcia?


TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW - I TURA

Okres wypełniania wniosków w formie elektronicznej o przydzielenie miejsca w domu studenckim i informacji o dochodach w rodzinie studenta w systemie USOSweb, a także okres składania wniosków w formie wydruku u koordynatorów wydziałowych ds. pomocy materialnej ustala się na czas: do 27 czerwca 2014 r. do godz. 15:30. Wnioski w formie wydruku z kompletem dokumentacji należy składać w sekretariatach właściwych wydziałów zajmujących się pomocą materialną.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2014, o 01:28 przez katy94, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości