Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Spoczko jak coś to pytaj. albo lepiej nie chyba najlepiej iść na żywioł i się samemu przekonać co i jak. Ja tak zrobiłam dwa lata temu i nie żałuje, bo całkiem szybko się odnalazłam. o każdym przedmiocie wyrobiłam sobie własną opinię i tak to było
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Może i racja, czasem lepiej przekonać się samemu, niż kierować się tylko opiniami. Ale lekki stresik przed nieznanym daje czasem o sobie znać
laurapalmer
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2014, o 17:52

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: laurapalmer »

Wiadomo coś o istnieniu grupy na facebooku dla przyszłych studentów farmacji?
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

Jak mam jeszcze pytanie odnośnie tego jak jest z jedzeniem na studiach. Co studenci jedzą mieszkając w akademikach, żeby było szybko i w miarę tanio? Jak to z tym jest, macie jakieś rady?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

katy94 pisze:Jak mam jeszcze pytanie odnośnie tego jak jest z jedzeniem na studiach. Co studenci jedzą mieszkając w akademikach, żeby było szybko i w miarę tanio? Jak to z tym jest, macie jakieś rady?
Normalnie gotują czasem się zdarza że się jedzie na kanapkach ale to raczje dla leniwych Albo jedzenie od mamci nie wiem wiele moich znajomych je dużo makaronu np. z jakimś dowolnym mięsem lub rpbi normalne obiadyno moze nie sa to jakies pierogi czy krokiety ale zawsze coś A dla bardziej leniwych stołówka. Ale moim zdaniem to wychodiz dość drogo codziennie się gdzieś stołować i nic samemu nie robić
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

W aka przecież też są kuchnie i wbrew pozorom sporo osób z nich korzysta Fajnei się też dogadać z lokatorem żeby jeść wspólnie zawsze to raźniej itd
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Nauki jest na farmie naprawdę tak dużo jak straszą? Znajdujecie czas dla siebie w tygodniu?
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

nauki jest sporo, ale bez przesady dużo zależy od tego ile czasu ktoś potrzebuje, żeby przyswoić pewne rzeczy, ale jak się chce, to czas znajdzie się zawsze. po prostu trzeba się dobrze zorganizować P
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

PatrycjaW94 pisze:Nauki jest na farmie naprawdę tak dużo jak straszą? Znajdujecie czas dla siebie w tygodniu?
Ja do tej pory znajdywałam czas ale nie wiem jak będzie teraz bo starszaki starsznie straszą, ze trzeci rok i połowa czwratego to po prostu się nie śpi 1,5 roku ale zobaczymy, póki co wszytsko dało się fajnie poukładać bez wypalenia i zbytniego wykończenia naukowego
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Dzięki dziewczyny, pocieszacie
mis koala pisze:starszaki starsznie straszą, ze trzeci rok i połowa czwratego to po prostu się nie śpi 1,5 roku
Ja też już gdzieś słyszałam opinię, ze trzeci rok najgorszy, ale ty już masz wprawę, dasz radę. Swoją drogą dobrze, ze dopiero na trzecim jest wielkie buum, a nie na pierwszym

Dziwię się, ze tak mało ludzi na forum z farmy. W poprzednich latach było ich jakby więcej
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

mis koala pisze: ale nie wiem jak będzie teraz bo starszaki starsznie straszą, ze trzeci rok i połowa czwratego to po prostu się nie śpi 1,5 roku
jeśli chodzi o 3 rok to tylko straszenie. też słyszałam jak to jest ciężko strasznie, nastawiałam się na bezsenne noce, a w efekcie może raz czy dwa w ciągu roku zdarzyło mi się siedzieć w nocy i się uczyć
Awatar użytkownika
eMdzeJ
Posty: 124
Rejestracja: 21 lip 2010, o 12:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: eMdzeJ »

Przeżyliśmy pewnych asystentów na nieorganie i analitycznej, przetrwaliśmy fizjo to niby dlaczego mielibyśmy się bać 3 roku Koala
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

eMdzeJ pisze:Przeżyliśmy pewnych asystentów na nieorganie i analitycznej, przetrwaliśmy fizjo to niby dlaczego mielibyśmy się bać 3 roku Koala
Ukochany kolego mój - jak mi dalej będziesz tak kolegował i pomagał to damy radę na pewno, skończymy i to z wyróżnieniem Nie jest źle - jeszcze jak się ma spoko ludzi wokół to naprawdę nie ma czego się bać Tak - jesteśmy fajni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości