Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

Chciałabym aby w tym wątku osoby studiujące farmację lub analitykę na UJ wypowiedziały się na temat tych studiów konkretnie na na tej uczelni. Jak tam jest? Jak te studia wyglądają tak w praktyce, oczami studenta? Jak wyglądają zajęcia praktyczne? Czy jest dużo zajęć w laboratorium? (wydaje mi się, że podobają mi się takie zajęcia, laboratorium, probówki i te sprawy , chociaż co ja mogę na razie wiedzieć ) Na którym kierunku jest tych ciekawych (względnie) zajęć więcej? I co tam robicie, jakieś reakcje, otrzymywanie związków? Jakie mieliście wrażenia na 1 roku? Czy uczelnia jest przyjazna dla studentów? A może ktoś studiował 2 kierunki to ma porównanie. Przepraszam za może głupie pytania, ale myślę, że będą to przydatne informacje dla maturzystów, którzy zastanawiają się nad tymi kierunkami
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: tomsa1993 »

Ja również przyłączam się do tego zapytania.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

tomsa1993 pisze:Ja również przyłączam się do tego zapytania.
Może ktoś nam jeszcze odpowie A Ty też wybierasz się na UJ?
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Pani_M »

kokardka, to alternatywy jezeli nie dostaniesz sie na lek ?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

Pani_M pisze:kokardka, to alternatywy jezeli nie dostaniesz sie na lek ?
Tak. Zawsze bardziej się skłaniałam ku analityce ale po maturze zmieniłam zdanie, że jak uda się to na farmację. Myślę, że większe perspektywy po studiach. No i bardzo mi zależy na UJ
Awatar użytkownika
suzi
Posty: 122
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:56

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: suzi »

Ja też mam taki plan jeśli mi nie wyjdzie. Obyśmy się nie spotkały
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

suzi pisze:Ja też mam taki plan jeśli mi nie wyjdzie. Obyśmy się nie spotkały


Chociaż u mnie na 95% właśnie ta opcja
Awatar użytkownika
suzi
Posty: 122
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:56

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: suzi »

Nie nastawiaj się negatywnie tak nie przyciągniesz farta Ja żyję nadzieją na wrześniowy śum
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Pani_M »

kokardka suzi, , hehe właśnie znalazłam kogoś o identycznych planachtylko że ja jeszcze pod uwagę biorę fizjoterapie na krakowskim AWFie Mimo wzystko będe czekać na śum Czemu akurat zalezy ci na Krakowie ?
Awatar użytkownika
suzi
Posty: 122
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:56

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: suzi »

Mnie zależy dlatego że moja siostra tam mieszka. Zawsze byłoby raźniej. Matma mi nie poszła więc lekarski tam odpada, ale jakiś kierunek na którym nie wymagają królowej nauk jak najbardziej.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Piotrr »

u mnie tez farma na uj jest prawdopodobnym wyjsciem. a krakow dlatego ze to mega przezajebiste miasto nie chodzi nawet o sam prestiz uczelni(chociaz to tez ), ale takie zycie nocne w krakowie jakie pokazala mi znajoma mowie wam mistrzostwo swiata
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

Ja też stawiam na Kraków ze względu na super miasto i fajną uczelnie (mam nadzieję ). A co do lekarskiego to nawet na ŚUM mnie nie wezmą bo razem pewnie będę miała koło 160 pkt. Ale matma mi dobrze poszła to może co najwyżej wrześniowa Łódź.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Piotrr »

kokardka pisze:Ja też stawiam na Kraków ze względu na super miasto i fajną uczelnie (mam nadzieję ). A co do lekarskiego to nawet na ŚUM mnie nie wezmą bo razem pewnie będę miała koło 160 pkt. Ale matma mi dobrze poszła to może co najwyżej wrześniowa Łódź.
ja nie wiem jak u mnie z fizyka ale z 2 przedmiotami nie mam na bank szans ani na lek ani na stome.
To zabawne ze fizyka z ktorej ledwo zdalem w liceum moze okazac sie moim kluczem do wybawienia
Kokardka trzymam kciuki. Juz pisalem na forum jak znajomy ze 160 chem biol i 100 z maty zalapala sie na woj-lek miracles happen
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość