FARMACJA lUBLIN 2013/2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
phoebe__
Posty: 137
Rejestracja: 23 lip 2013, o 15:02

Re: FARMACJA lUBLIN 2013/2014

Post autor: phoebe__ »

godzia28 pisze:Probówka, dzięki za informację:) harmonogram studiów już mam, ale nie wiadomo w jakiej będę grupie, no z tego co w tym harmonogramie jest napisane to 1 już o 8 rano wykład z chemiid ale nie wiem.
A fartuch tylko jeden jest potrzebny czy na anatomie jakiś inny? A zeszyty jakieś czyste w kratke czy jak?:D

Podział na grupy będzie wisiał 30 września koło dziekanatu
1 października chyba jest wolne, ale to nie jest sprawdzona informacja
Co do zeszytów to się nie wypowiem, bo sama nie wiem, wyjdzie w praniu.
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: FARMACJA lUBLIN 2013/2014

Post autor: saarenka »

podobno do rysowania jakies czyste ale to moze tylko na botanike ktora jest w II polroczu, a jest ktos kto nie ma tez dostepu do wirtualnej uczelni bo mi nic nie przyslali nawet jak haslo resetowalam. a buty mogą byc zwykle tenisowki?
godzia28
Posty: 104
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:22

Re: FARMACJA lUBLIN 2013/2014

Post autor: godzia28 »

saarenka zobacz w spamie:) ja miałam taką sytuację, a tak w ogóle to oni hasła nie wysyłają przynajmniej tak mi się wydaje tylko informację a później się resetuje hasło tam są wskazówki na stronie wirtualnej uczelni ogólny harmonogram jest, ale ja będzie z grupami, to trzeba będzie podejść i zobaczyć, a dziekanat jest w którym miejscu na Chodzki 1?:d
Awatar użytkownika
phoebe__
Posty: 137
Rejestracja: 23 lip 2013, o 15:02

Re: FARMACJA lUBLIN 2013/2014

Post autor: phoebe__ »

Z tego co wiem to dziekanat teraz jest w Collegium Pharmaceuticum na Chodźki. Co do zeszytów to kupiłam sobie jeden czysty, dwa w kratkę 60 kartkowe i dwa duże chyba 100 kartkowe.

Co do butów to nie wiem, ale chyba zwykłe tenisówki się nadadzą. W każdym razie ja nie planuję w niczym innym chodzić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości