Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Ailatan95
Posty: 18
Rejestracja: 2 sty 2013, o 00:35

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Ailatan95 »

Locus pisze:hej, jeśli ktoś tu się martwi czy się dostanie to spokojna wasza rozczochrana, jedno miejsce wam na pewno zwolnię jak tylko dostanę się na stomę! Z bólem serca trzymam tą farmację.

Ja sie bardzo martwie. Jestem 12 na liście rankingowej i od dwoch list nic sie nie zmienia.nie wiem jak to bedzie wyglądało we wrześniu.nie podali na stronie żadnych konkretnych terminów, a ja jestem za granica i nie wiem kiedy mam sprawdzać stron, aby powiedziec mamie, zeby ewentualnie pojechała zawieźć papiery.zreszta nie wiem czy sie w ogóle w tym wrześniu dostanę.wysoko w tym roku stoją progi we Wrocławiu

chaos87
Posty: 28
Rejestracja: 22 lip 2011, o 16:15

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: chaos87 »

Powiem Ci że to wynika z blokowania miejsc przez ludzi terraz sklada się ksera dokumentow ludziom nie chce się wybierać a pozatym trzymają miejsce bo czekają na inne miasta albo kierunków wrzesniu ruszy w dół podejrzewam ok 140 pkt tak jak rok temu
Banagladesz
Posty: 66
Rejestracja: 22 sty 2014, o 16:49

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Banagladesz »

chaos87 pisze:Powiem Ci że to wynika z blokowania miejsc przez ludzi terraz sklada się ksera dokumentow ludziom nie chce się wybierać a pozatym trzymają miejsce bo czekają na inne miasta albo kierunków wrzesniu ruszy w dół podejrzewam ok 140 pkt tak jak rok temu

A można zrezygnować telefonicznie, czy trzeba osobiście odbierać papiery? Bo niektórzy (np. ja) umierają z niepewności czy się dostaną czy nie
klaudia6211
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2014, o 14:34

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: klaudia6211 »

Banagladesz pisze:
chaos87 pisze:Powiem Ci że to wynika z blokowania miejsc przez ludzi terraz sklada się ksera dokumentow ludziom nie chce się wybierać a pozatym trzymają miejsce bo czekają na inne miasta albo kierunków wrzesniu ruszy w dół podejrzewam ok 140 pkt tak jak rok temu

A można zrezygnować telefonicznie, czy trzeba osobiście odbierać papiery? Bo niektórzy (np. ja) umierają z niepewności czy się dostaną czy nie
Jak byłam zawieźć dokumenty to pani z Komisji powiedziała, że w razie rezygnacji zrobić to elektronicznie
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Locus »

Ailatan95, spokojnie, z tego co widziałam jest dużo ludzi na liście, którzy pewnie pójdą na lek/lek-dent. Mnie np. jeśli listy będą szły jak rok temu przyjmą dopiero koło 20go września i wtedy jadę wyciągnąć papiery z farmacji. Nic się nie zrobi, trzeba cierpliwie czekać.
Kornblume
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2014, o 16:27

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Kornblume »

hhahaha, dokładnie, takie rzeczy tylko u nas nie wspominając już o spadającym suficie i innych atrakcjach [/quote]


Czepiacie się wszechobecny zapach organów w całym budynku też jest cudny nie wspominając o barku ksera i chociażby automatu z kawą (tak, wiem że nie mogą). Ale w porównaniu z budynkami na Mikulicza-Radeckiego.
Kornblume
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2014, o 16:27

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Kornblume »

A jeśli chodzi o listy. myślę, że jeszcze spadną progi, bo naprawdę brdzo dużo osób trzyma miejsce jako rezerwe.
Ailatan95 nie wiem, czy Ci to odpowiada, ale czasem dzwonią do pojedynczych osób prawie w ostatniej chwili i zapraszają na farme, bo się miejsca późno zwalniają
Martynaa94
Posty: 3
Rejestracja: 5 lip 2012, o 20:37

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Martynaa94 »

Całkowicie się zgadzam, w tamtym roku we wrześniu przyjęli bardzo dużo osób, może nawet koło 40

A propos to mam materiały do sprzedania na 1 rok farmacji we Wrocławiu
Ailatan95
Posty: 18
Rejestracja: 2 sty 2013, o 00:35

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Ailatan95 »

[quote="Kornblume"]A jeśli chodzi o listy. myślę, że jeszcze spadną progi, bo naprawdę brdzo dużo osób trzyma miejsce jako rezerwe.
Ailatan95 nie wiem, czy Ci to odpowiada, ale czasem dzwonią do pojedynczych osób prawie w ostatniej chwili i zapraszają na farme, bo się miejsca późno zwalniają



Niestety nie odpowiada mi to za bardzo, bo do 24 września jestem za granica.papiery zawiozlaby moja mama, ale skontaktować telefonicznie do tego czasu jest cieżko

Ailatan95
Posty: 18
Rejestracja: 2 sty 2013, o 00:35

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Ailatan95 »

Pytani do tych, którzy juz sie dostali na farmacje

Do kiedy nalezy dokonać opłaty za legitymacje i indeks?
Czy trzeba to zrobic osobiście?
Do kiedy nalezy donieść zaświadczenie lekarskie?
Czy bedzie jakies spotkanie z opiekunem roku? Jak tak, to kiedy?

Z góry dziekuje za pomoc. Jestem traz za granica i cieżko jest mi sie czegokolwiek dowiedzieć.mam nadzieje, ze znajda sie tutaj jakies życzliwe osoby i mi udziela tych informacji

Awatar użytkownika
Amirez
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2013, o 11:52

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Amirez »

Za legitymację i indeks płaci się przy okazji składania dokumentów, zaświadczenie lekarskie trzeba przynieść na wpis na rok bodajże. Tyle mogę powiedzieć.
Winozpołudnia25
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2014, o 19:15

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Winozpołudnia25 »

Cześć! Czy ktoś się orientuje o co chodzi z fakultetami na I rok? Jakie najlepiej wybrać? Które polecacie?
Awatar użytkownika
olga_1125
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2013, o 12:54

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: olga_1125 »

Na pierwszym roku jest wymagane 80h fakultetów, czyli teoretycznie zajęć dodatkowych, które mamy wybrać według własnych zainteresowań. Praktycznie oznacza to kolejne godziny, które trzeba spędzić na uczelni, oraz okienka (choć podobno w tym roku wszystkie fakultety dla lat I-III będą odbywać się w piątki od godziny 15.00). Polecam wszystkie fakultety dr Dąsala (najlepszy człowiek na całej uczelni, zajęcia bardzo ciekawe, podejście ludzkie, nawet wykłady z historii filozofii prowadził interesująco), osobiście radzę nie tracić czasu na zajęcia z chemii bionieorganicznej i obliczeń chemicznych, bo można się tam oduczyć resztek tego co się pamięta z liceum. Chemia środowiska to 2h przesiedziane raz w tygodniu, nic poza tym, choć prowadzący spoko. A identyfikacja rośliń leczniczych podobno się bardzo przydaje do egzaminu z botaniki, więc warto się na to zapisać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości