Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Monysza23
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2013, o 22:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Monysza23 »

Startuję z wynikiem 153. Mam znajome absolwentki farmacji właśnie we Wrocławiu i z tego co wiem na dzień dzisiejszy, studia ciężkie, ale jedna z nich na pewno jest już ustawiona i sytuację na 5 lat ma na pewno bezpieczną i satysfakcjonującą . Myślę, że warto spróbować
inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: inga6 »

A to sie na pewno dostaniesz Ja tam uwazam, ze te 5 lat mozna sie przemeczyc, zeby pozniej miec dobrze platna praca i w sumie, wydaje mi sie, ze praca chociazby w aptece zawsze jest i bedzie dla magistra farmacji. Startujesz tez do innych miast, czy rozwazasz tylko Wroclaw?
Monysza23
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2013, o 22:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Monysza23 »

W przypadku farmacji złożyłam do Wrocławia i Poznania, ale priorytetem raczej będzie Wrocek, bliżej domu rodzinnego
Monysza23
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2013, o 22:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Monysza23 »

A jak w Twoim przypadku?
inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: inga6 »

Ja tylko Wroclaw, nie wyobrazam siebie studiujacej w innym miescie. Z twojej wypowiedzi zrozumialam, ze zlozylas jeszcze cos na inne kierunki?

Monysza23
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2013, o 22:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Monysza23 »

Tak, na lekarski - Wrocław, Poznań, Katowice oraz biotechnologia na PWr. Najbardziej realna jest farmacja we Wrocławiu
inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: inga6 »

Pewnie jak ci sie nie uda dostac na lekarski, to bedziesz za rok poprawiac mature? Idziesz na farme tylko tak dla przezimowania? Z calego serca odradzam Ci biotechnologie, farmacja jest o wiele bardziej przyszlosciowym kierunkiem

Monysza23
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2013, o 22:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Monysza23 »

Też słyszałam dosyć niepochlebne opinie o tym kierunku. A w poprawianie matury jak na razie nie chcę się pchać, farmacja w tym momencie jest moim priorytetem
dleksandra
Posty: 21
Rejestracja: 2 lip 2015, o 20:15

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: dleksandra »

Cześć! Czy powstała już jakaś grupa na facebooku odnośnie pierwszego roku 2015/2016?
Awatar użytkownika
barozik1
Posty: 6
Rejestracja: 3 mar 2013, o 12:33

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: barozik1 »

Hej! przyjęto mnie kilka dni temu na wydział, o którym tutaj mowa, i chętnie zapoznam się z przyszłymi kolegami i koleżankami z roku podłączam się do pytania dleksandry!
Civiale
Posty: 21
Rejestracja: 29 sty 2014, o 12:29

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Civiale »

Kajkosz pisze:Kto się dostał na wymieniony w temacie kierunek w wymienionym w temacie miejscu?)
sama uczelnia jak już pewnie widziałaś wygląda świetnie( to że w środku bardzo dużo rzeczy nie działa, nie ma znaczenia) bardzo przyjemna atmosfera. wykładowcy super, może poza biofizyką i botaniką na drugim semestrze ale teraz wszyscy się z tego śmiejemy
najlepiej jest uczyć się systematycznie bo na początku ilość kół i materiału może was przytłoczyć( szczególnie ze nie jstescie przyzwyczajeni) jesli macie jakies pytania to piszczie
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Aero »

Poczekaj na 2. rok, tutaj dopiero zaczyna się zabawa
matys
Posty: 73
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:54

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: matys »

Zabawa że hoho polecamy zapraszamy
Aero, A już od października chemia leków
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości