Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Winozpołudnia25
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2014, o 19:15

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Winozpołudnia25 »

znów dziękuje mam jeszcze pytanie w kwestii książek- w co trzeba się zaopatrzyć na dobry pieczątek? czy warto kupować sobie wszystkie pozycje z listy umieszczonej na stronie biblioteki? czy wystarczą jakieś skrypty lub kserówki?
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Aero »

Winozpo&#x142udnia25 pisze:znów dziękuje mam jeszcze pytanie w kwestii książek- w co trzeba się zaopatrzyć na dobry pieczątek? czy warto kupować sobie wszystkie pozycje z listy umieszczonej na stronie biblioteki? czy wystarczą jakieś skrypty lub kserówki?
Poszukaj na forum, Kuba wrzucał taką fajną listę z potrzebnymi podręcznikami, ja z niej korzystałam.
Banagladesz
Posty: 66
Rejestracja: 22 sty 2014, o 16:49

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Banagladesz »

Bardzo proszę o pomoc!
Niedługo muszę wybrać się do wroclawia złozyć papiery. Problem w tym, że nigdy tu nie byłam wysiadam na dworcu polbus-pks, i nie wiem jaką linią mpk dojechać na wydział farmaceutyczny szukałam oczywiście tras linii, ale pokazują się nazwy przystanków.
Czy może mi ktoś powiedzieć jakimi liniami dojadę na wydział?
Spo
Posty: 12
Rejestracja: 23 lip 2014, o 11:01

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Spo »

Najlepiej chyba autobusem 146, jest naprzeciwko dworca przystanek musiałabyś wysiąść gdzieś przed skrętem w ulicę świeradowską (sprawdziłem : przystanek jabłeczna) a stamtąd już kawałek tylko drogi. ale może jakiś inny mieszkaniec wrocławia lepiej zna mpk
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

Idziesz na przystanek Dworzec autobusowy (naprzeciwko przeszklonego biurowca Aquarius Business House), tam wsiadasz w autobusy K lub 146 w kierunku Gaj-Pętla, albo 113 lub 612 w kierunku Krzyki. Jedziesz do przystanku Jabłeczna, skąd wydział widać jak na dłoni. Powodzenia!

Przy okazji - miło tu zajrzeć po pięciu latach studiów i poczytać z trochę innej perspektywy.
Winozpołudnia25
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2014, o 19:15

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Winozpołudnia25 »

Bardzo proszę o pomoc w kwestii zaopatrzenia na studia- czy potrzebujemy np. fartuchów lub tym podobnych rzeczy? jeśli tak, to czy uczelnia ma jakieś wymagania względem nich (materiał, z którego są wykonane itp.)? z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Dżoanka »

Winozpołudnia25, tak, potrzebny jest fartuch. Co do wymagań to jakichś specjalnych nie ma - biały, długi rękaw. Lepiej żeby nie był zbyt krótki. Ma być taki żeby spełniał swoją funkcję i tyle:)
Banagladesz
Posty: 66
Rejestracja: 22 sty 2014, o 16:49

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Banagladesz »

Spo pisze:Najlepiej chyba autobusem 146, jest naprzeciwko dworca przystanek musiałabyś wysiąść gdzieś przed skrętem w ulicę świeradowską (sprawdziłem : przystanek jabłeczna) a stamtąd już kawałek tylko drogi. ale może jakiś inny mieszkaniec wrocławia lepiej zna mpk
.kuba. pisze:Idziesz na przystanek Dworzec autobusowy (naprzeciwko przeszklonego biurowca Aquarius Business House), tam wsiadasz w autobusy K lub 146 w kierunku Gaj-Pętla, albo 113 lub 612 w kierunku Krzyki. Jedziesz do przystanku Jabłeczna, skąd wydział widać jak na dłoni. Powodzenia!

Przy okazji - miło tu zajrzeć po pięciu latach studiów i poczytać z trochę innej perspektywy.
Spo pisze:Najlepiej chyba autobusem 146, jest naprzeciwko dworca przystanek musiałabyś wysiąść gdzieś przed skrętem w ulicę świeradowską (sprawdziłem : przystanek jabłeczna) a stamtąd już kawałek tylko drogi. ale może jakiś inny mieszkaniec wrocławia lepiej zna mpk


Dziekuję!
Resiu
Posty: 61
Rejestracja: 14 cze 2012, o 13:07

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Resiu »

Winozpo&#x142udnia25 pisze:czy uczelnia ma jakieś wymagania względem nich (materiał, z którego są wykonane itp.)?
Tak, fartuch powinien być wykonany w 100% z bawełny.
Chomuska
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 10:46

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Chomuska »

Czy ktoś już był zdawać ten test z BHP? Jak to w ogóle wygląda, jest sam test czy jeszcze jakieś szkolenie? Z tego co pamiętam, to podane jest, że można tam jechać w godzinach 10.00-14.00, czyli trzeba już tam być o tej 10, czy po prostu zjawić się w tym przedziale czasowym? Najchętniej bym to już załatwiła w tym samym dniu co wpis na rok, dlatego pytam
Awatar użytkownika
Amirez
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2013, o 11:52

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Amirez »

Po prostu przychodzisz między tą 10 a 14, mówisz, że przyszłaś na test z BHP, rozwiązujesz, podpisujesz się na liście obecności i tyle. 5 minut to podobno trwa, a na fejsbukowej grupie jest ten test wrzucony już z odpowiedziami
Chomuska
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 10:46

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Chomuska »

O, wspaniała wiadomość, dziękuję bardzo
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Aero »

O matko, u nas to trwało z 2h, najpierw był mini wykład a później ten teścik. Najlepsze było to, że nie zmieściliśmy się w jednej sali (była jeszcze analityka), więc byliśmy w 2 mniejszych połączonych drzwiami z boku i gość co chwilę latał z jednej do drugiej Dobrze, że to zmienili.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość