Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: inga6 »

Kasia96, tak wszystko musisz wydrukowac, ale jak nigdzie nie studiujesz, to po prostu tego nie wypelniaj, a pani z komisji po prostu potem to poprzekresla. I jeszcze podpisz sie wszedzie na tej ankiecie (tam gdzie sa wyznaczone do tego pola). Nie, nie musisz nigdzie wklejac zdjec, ale radzilabym je wszystkie z tylu podpisac imieniem i nazwiskiem, plyte rowniez podpisz (nie opakowanie, tylko sama plytke). Tak bylo jak skladalam papiery na anlityke, a to sie wgl nie rozni niczym od farmacji. Mam nadzieje, ze pomoglam
Kasia96
Posty: 41
Rejestracja: 2 lip 2015, o 22:23

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Kasia96 »

inga6, wielkie dzięki od której można składac te dokumenty od 8 czy 10
inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: inga6 »

Chyba od 10 do 13, z tego co wiem. Przynajmniej jak ja skladalam to byla taka informacja
Kasia96
Posty: 41
Rejestracja: 2 lip 2015, o 22:23

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Kasia96 »

inga6, jeszcze raz bardzo dziękuję Teraz Twoja kolej ! Trzymam kciuki !
Gabriela88888888
Posty: 58
Rejestracja: 28 paź 2014, o 16:06

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Gabriela88888888 »

Cześć, orientuje się ktoś może do kiedy można składać wniosek o stypendium socjalne do Wrocka? I jeszcze jedno: na te szkolenia bhp muszę zgłosić się dopiero 22 września (wtedy są podpisy) czy można szybciej?
kama10
Posty: 39
Rejestracja: 8 lip 2015, o 15:02

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: kama10 »

Szkolenia bhp o ile się orientuje będą od pierwszego września we wtorki i czwartki. Jak składałaś dokumenty to pewnie dali ci karteczkę z taką informacją co kiedy i gdzie

Kasia96
Posty: 41
Rejestracja: 2 lip 2015, o 22:23

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Kasia96 »

Dziewczyny wybierające się do Wrocławia, nie szukacie współlokatorki do pokoju/mieszkania jakby coś to jestem chętna

inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: inga6 »

Ja juz mam mieszkanie, ale jak juz bedziesz czegos szukac to polecam ci okolice rynku, bo bedziesz miec najblizej do uczelni i dobra komunikacja
kama10
Posty: 39
Rejestracja: 8 lip 2015, o 15:02

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: kama10 »

Ja również raczej mam ogarniętą miejscówkę a z własnego doświadczenia jeżeli nie chcesz pakować się w dojazdy ti polecam okolice Gaju, Krzyki itp bo to na nóżkach na uczelnie bliziutko, 10-15 minut

deww
Posty: 31
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 11:21

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: deww »

Czy do lekarza medycyny pracy trzeba iść w województwie dolnośląskim, czy to obojętne gdzie pójdę?

Janek
Posty: 59
Rejestracja: 5 gru 2008, o 17:35

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Janek »

Obojętnie
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Aero »

inga6 pisze:Ja juz mam mieszkanie, ale jak juz bedziesz czegos szukac to polecam ci okolice rynku, bo bedziesz miec najblizej do uczelni i dobra komunikacja
Kiedy farma jeszcze nie była na Boro to owszem, okolice Rynku były super miejscówką, teraz o wiele lepiej szukać czegoś na Gaju/Krzykach/okolice PKS, PKP.
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Aero »

deww pisze:Czy do lekarza medycyny pracy trzeba iść w województwie dolnośląskim, czy to obojętne gdzie pójdę?

Ja robiłam u siebie, mieszkam w innym województwie, z tym, że wtedy musisz za lekarza płacić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości