Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: magdzik091 »

Stypendium jest możliwe, ale nie ma jakiegos konkretnego progu. co roku moze być inny. a odp na pozostale pytania znajdziesz jesli przeglądniesz sobie wczesniejsze posty w tym temacie)
dodekafonia44
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2012, o 20:07

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: dodekafonia44 »

przeglądałam ale nie widziałam odpowiedzi na pytanie o czas dla siebie na farmacji
CD8
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 19:59

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: CD8 »

progi stypendiów na pewno są na stronie UM czas dla siebie zawsze się znajdzie
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Biochejter »

CD8 pisze:progi stypendiów na pewno są na stronie UM
ps. ale dużo kasy daje rektor! kiedyś za 5.0 było gdzieś ze 300 złociszy teraz się szarpnęli bardziej widze
dodekafonia44 pisze:Hej. czy jest możliwe żeby mieć stypendium naukowe/rektora na farmacji? od ilu były progi na to stypendium? czy to oznacza ciagłe siedzenie w książkach?
Siedzenie właśnie jest niewskazane, najlepiej jak kombinujesz na egzaminach (ewentualnie faktycznie umiesz, są i tacy) i dodatkowo tańczysz/śpiewasz i grasz w AZSie z osiągnięciami (medale się liczą). Wszechstronność, teraz liczy się wszechstronność a nie tylko recytacja podręcznika
Probówka
Posty: 57
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:23

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Probówka »

A może ktoś podzieli się wrażeniami z konkretnych bloków ? głownie chodzi mi o postepy w farmakoterapii oraz analize farmaceutyczna czy to jest tak, ze zajecia mamy juz tylko w obrebie nowych grup w konkretnych blokach czy troche mieszaja osoby miedzy blokami? i jak jest z tymi zapisami ? faktycznie calonocna impreza , aby nad ranem moc wpisac sie na ten wymarzony ?
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: basia101006 »

Grupy są ustalone już według konkretnych bloków i nie ma mieszania a imprezka całonocna jest my staliśmy w tym roku od godziny 19 (wtedy pojawiły się pierwsze osoby) :p jak przyjechałam koło 21.30 to byłam już 78 bodajże było zimnoo, padał deszcz a my koczowaliśmy pod budynkiem Universum DD co godzinę była czytana lista w tak, to można było sobie chodzić po całym Lbn :p niezapomniane miny ludzi widzących nas drepczączych po Lbn o 4 rano bo staliśmy do 6.30 i wtedy przyszedł starosta i mogliśmy już wybrać bloki (wcześniej tylko obecność spr była, jak ktoś po I liście poszedł to był skreślony) mi się udało, że miałam do wyboru wszystkie bloki (na postępy zostało jedno miejsce, na przemysł 3 - to te najbardziej oblegane, a na lek idą Ci dla których zabrakło miejsc na pozostałych blokach, bo tam iść raczej nie chcą ludzie) troche osób zostało wykreślonych, więc awansowałam w górę z tej 78 pozycji D imprezka niezapomniana do końca życia śpiewy D ekstra zabawa P
matura13
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:02

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: matura13 »

Jak jest na farmacji w Lublinie?
Probówka
Posty: 57
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:23

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Probówka »

Super jest na farmacji w Lublinie ! Zapraszamy
liliczka69
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:18

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: liliczka69 »

czesc jest ktos studiujacy farmacje w lublinie?
Imago
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2014, o 16:44

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Imago »

Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o studiowaniu farmacji, szczególnie pierwszy rok. Czy znajdzie się ktoś, kto mógłby szczegółowo go opisać?
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: basia101006 »

Może napisz jakieś konkretniejsze pytania, na które chciałabyś poznać odpowiedź będzie łatwiej
trypsyna
Posty: 234
Rejestracja: 8 gru 2012, o 07:07

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: trypsyna »

Hej, mam pytanie. Cze warto przychodzić na konferencje, które odbywają się na naszej uczelni, jako wolny słuchacz? Dzisiaj wybierałam się na taką konferencję ale była ona przeznaczona głównie dla mgr farmacji, którzy zbierają punkty edukacyjne, certyfikaty itp. Zrezygnowałam jednak ponieważ stwierdziłam, że skoro jestem na I roku nie jestem jeszcze wtajemniczona w działanie leków itd. a jednak trochę żałuję mojej decyzji. Czy ktoś w Was uczęszcza na takie spotkania, czy jest warto?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Biochejter »

Warto, oswoisz się z informacjami, część zrozumiesz na pewno, a specjalistyczne rzeczy Ci ulecą szybko. Dopóki nie masz PWZ punktów nie będziesz zbierać, ale korzystaj z takich okazji, bo potem będą Ci się kojarzyć na przedmiotach zawodowych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości