Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
marlenk_a
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2009, o 21:06

Re: Farmacja na WUM

Post autor: marlenk_a »

Hmmm. a może orientuje się ktoś kiedy trzeba wpłacić opłate za indeks i legitymacje?
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

marlenk_a pisze:Hmmm. a może orientuje się ktoś kiedy trzeba wpłacić opłate za indeks i legitymacje?
Kiedy chcesz, byle przed imatrykulacją i wcześniej niż będziesz chciała odebrać legitkę (żeby odebrać trzeba mieć dowód wpłaty).
marlenk_a
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2009, o 21:06

Re: Farmacja na WUM

Post autor: marlenk_a »

dzięki bo już zaczęli mnie straszyć, że nie dostane indeksu i legitymacji D
aneciatko
Posty: 58
Rejestracja: 3 lip 2009, o 15:01

Re: Farmacja na WUM

Post autor: aneciatko »

a gdzie trzeba wpłacać za index i legitkę? bo ja nic nie wiem | i ile to wynosi? gdzieś to jest napisane?
martamotylek
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:35

Re: Farmacja na WUM

Post autor: martamotylek »

a czy ktoś może mi powiedzieć jakie dokładnie są przedmioty i w jakie książeczki trzeba się zaopatrzeć?
kurcze z innych uczelni to już wszystko wiedzą, a tutaj dla mnie to jedna wielka niewiadomad
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Medycyna Lwów »

masz przeciez na stronie dziekanatu farmacji przewodnik dydaktyczny - tam wszystko jest. Poza tym gdzieś tutaj ktoś pisał co trzeba wystarczy poszukać.
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

martamotylek pisze:a czy ktoś może mi powiedzieć jakie dokładnie są przedmioty i w jakie książeczki trzeba się zaopatrzeć?
Tu się produkowałem na ten temat
martamotylek pisze:kurcze z innych uczelni to już wszystko wiedzą, a tutaj dla mnie to jedna wielka niewiadomad
przywyczaj sie, to jest cecha charakterystyczna tego wydziału- nikt nic nie wie, a najlepszym źródłem informacji jest poczta pantoflowa albo inne grono
martamotylek
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:35

Re: Farmacja na WUM

Post autor: martamotylek »

Dziękuję:)
Ja po prosu nie lubię nie wiedzieć na czym stoję.
Jeszcze jedno pytanko- nie wiecie kiedy będzie jakiś plan zajęć?
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

martamotylek pisze:Jeszcze jedno pytanko- nie wiecie kiedy będzie jakiś plan zajęć?
też bym chciał wiedzieć , a tak serio to podawany jest chyba zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć, ale prawdopodobnie nie zmieni się nic (niewiele) od tego co było w zeszłym roku
martamotylek
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:35

Re: Farmacja na WUM

Post autor: martamotylek »

dziękuje:)

a tak poza tym to chyba tak nie bardzo w porządku. nie jestem z Warszawy i chciałabym zaplanować jakoś moją przeprowadzkę, a tu ehh.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

Przeprowadzkę możesz zaplanować bez planu zajęć przecież. Zajęcia zaczynają się 28 września (w poniedziałek) Od razu idziecie na wykłady i ćwiczenia, więc 27 dobrze by było już mieszkać w nowym mieszkaniu/akademiku Pierdoły typu imatrykulacja czy inauguracja będą koło środy/ czwartku dopiero.
Angel6
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2009, o 11:12

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Angel6 »

A wie ktoś może gdzie należy się udać tego 28 i na którą godzinę dla mnie wszystko to czarna magia) Czeski film - nikt nic nie wie)) a no i iedy bedą informacje o akademikach czy sie dostalo czy nie? jesli ktos cos wie prosze pisac) z gory dzieki
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Medycyna Lwów »

o akademik musisz sama zadzwonić (numery na stronie BODP WUM) i się spytać.
Plan będzie niebawem zapewne, więc będziesz wiedziała jakie przedmioty masz 28 IX i będziesz musiała na nie iść i tyle. W zeszłym roku o tej porze już plan był.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości