Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Angel6
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2009, o 11:12

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Angel6 »

To będę wiernie sprawdzać, Dziękuje.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

Angel6 pisze:A wie ktoś może gdzie należy się udać tego 28 i na którą godzinę dla mnie wszystko to czarna magia) Czeski film - nikt nic nie wie))
Jeżeli nic się nie zmieni w tym roku to na 10.30 sala Koskowskiego (albo Olszewskiego- 2 takie same są koło siebie ) na naszym wydziale oczywiście. Będziecie mieć wykład z matematyki z bardzo miłym panem doktorem, z którego większość z Was nic nie zrozumie albo bardzo niewiele (broń Boże się tym nie przejmujcie ) Przyjdzie też pewnie do Was wtedy opiekunka roku i powie mniej więcej co i jak. A potem każda grupa pójdzie na ćwiczenia wg planu (jak już chyba Mediatan pisał plan będzie około tydzień przed rozpoczęciem roku). Będziecie też mieć spotkanie ze studentami 2 roku, którzy powiedzą Wam jak przeżyć i sobie przy tym zbyt wielu nerwów nie poszarpać. Także wszystkiego się dowiecie w swoim czasie
martamotylek
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:35

Re: Farmacja na WUM

Post autor: martamotylek »

A ja tak lubię mieć wszystko zaplanowane wcześniej.coż chyba ta uczelnia mnie z tego skutecznie wyleczy:)
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

martamotylek pisze:A ja tak lubię mieć wszystko zaplanowane wcześniej.coż chyba ta uczelnia mnie z tego skutecznie wyleczy:)
i to szybciej niż sie spodziewasz tam nikt nic nie wie
Ps mam nadzieje ze nie liczycie zbytnio na zajęcia w budynku centrum dydaktycznego, bo tam co najwyżej języki obce a reszta zajęć będzie w troche innych warunkach
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

martamotylek pisze:A ja tak lubię mieć wszystko zaplanowane wcześniej.coż chyba ta uczelnia mnie z tego skutecznie wyleczy:)
Jednej rzeczy możesz być pewna. Na początku dostaniecie rozkład kolokwiów na cały semestr i żeby nie wiem co się działo wszystkie odbędą się w zaplanowanym terminie
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

&#x17Cabka pisze: Jednej rzeczy możesz być pewna. Na początku dostaniecie rozkład kolokwiów na cały semestr i żeby nie wiem co się działo wszystkie odbędą się w zaplanowanym terminie
a naszym wybrańcom udało sie przełożyc kolokwium zerowe z chemii (czyt: zerówkę) no ale na resztę nie ma sily, muszą być dokładnie tego dnia co w rozpisce
na początku czyli po radzie pedagogicznej

BTW żabko dostałaś moje PW wczoraj? bo ostatnio sie cuda dzieją na forum
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

a naszym wybrańcom udało sie przełożyc kolokwium zerowe z chemii (czyt: zerówkę)
respect

BTW żabko dostałaś moje PW wczoraj? bo ostatnio sie cuda dzieją na forum
nie doszło mi nic.
marlenk_a
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2009, o 21:06

Re: Farmacja na WUM

Post autor: marlenk_a »

mediatan pisze: Ps mam nadzieje ze nie liczycie zbytnio na zajęcia w budynku centrum dydaktycznego, bo tam co najwyżej języki obce a reszta zajęć będzie w troche innych warunkach
będąc ostatnio na naszej kochanej uczelni właśnie nieco się zdziwiłam gdy pan z ładnego centrum dydaktycznego wysłał mnie na nasz wydział (nieco różniący się standardem) i kazał iść do dziekanatu do piwnicy
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

marlenk_a pisze: będąc ostatnio na naszej kochanej uczelni właśnie nieco się zdziwiłam gdy pan z ładnego centrum dydaktycznego wysłał mnie na nasz wydział (nieco różniący się standardem) i kazał iść do dziekanatu do piwnicy
to znaczy mówimy o tym samym wydziale
teraz i tak jest lepiej bo są nowe windy, a do poprzednich strach było wsiadać (ale i tak preferuje schody bo szybciej )
jak sobie przypomnę zajęcia z matematyki zimą w pewnej sali, gdzie wszyscy siedzieli w kurtkach to aż mi sie zimno robi
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

mediatan pisze: teraz i tak jest lepiej bo są nowe windy, a do poprzednich strach było wsiadać
Ja się raz skusiłam na przejażdżkę starą windą. Nie dość, że wyglądała jakby się miała za chwilę rozpaść na kawałki to jeszcze się okazało, że nie ma w niej światła Brakowało tylko muzyki rodem z kiepskiego horroru
mediatan pisze:jak sobie przypomnę zajęcia z matematyki zimą w pewnej sali, gdzie wszyscy siedzieli w kurtkach to aż mi sie zimno robi
Na chemii ogólnej też był niesamowity klimat chyba, że się coś zmieniło teraz
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

&#x17Cabka pisze: Na chemii ogólnej też był niesamowity klimat chyba, że się coś zmieniło teraz
tja osobliwy klimat był zwłaszcza jak nam odwołali ćwiczenia bo woda z jakiejś rury zalała pracownie
marlenk_a
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2009, o 21:06

Re: Farmacja na WUM

Post autor: marlenk_a »

hmm. zapowiada sie ciekawie, brdzo ciekawie
iwoncia8
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2009, o 09:45

Re: Farmacja na WUM

Post autor: iwoncia8 »

A ciocia mowila idz do lublina. ale chyba do wysztskiego mozna sie przyzwyczaic:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości