Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
goska91
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2012, o 11:28

Re: Farmacja na WUM

Post autor: goska91 »

Sprzedam tanio materiały w formie elektronicznej na 1 rok farmacji na WUMie! Jest tam wiele niezbędnych rzeczy,które umożliwiły mi zdanie wszystkich egzaminów teoretycznych i praktycznych w pierwszym terminie:) Chciałabym przekazać je w dobre ręce. A o to co m.in. się tam znajduje:

ANATOMIA:
-"Atlas anatomii czlowieka Sobotta
-zeskanowane notatki wykładów
-zdjęcia slajdów ze wszystkich wykładów
-testy egzaminacyjne wraz z odpowiedziami,które zdaje się na koniec przedmiotu

BOTANIKA:
-zdjęcia slajdów z wykładów oraz z ogrodu botanicznego
-wszystkie notatki z biotechnologii roślin,seminariów
-wykaz roślin wraz z rodzinami i zdjęciami,które pojawiają się zawsze na egzaminach praktycznych, zdjęcia preparatów oglądanych na ćw. oraz jak je zdiagnozować
-zagadnienia, pytania, informacje obowiązujące na egzaminie,kolokwiach i wejściówkach
-wszystkie pytania z egzaminów jakie pojawiły się u nas na roku, gotowe sciągawki itp.

BIOLOGIA Z GENETYKĄ:
-książka Genomy T.A.Brown
-książka Podstawy Biologii Komórki Alberts.B
-zdjęcia slajdów z wykładów
-pytania na egzamin
-wszystkie opracowania z parazytologii,leków,cytofizjologii (to co obwiązuje na egzamin)
-"Cytofizjologia Budowa komórki

BIOFIZYKA:
-sprawozdania sporządzane na każdych ćwiczeniach
-książka do Biofizyki Jaroszyka
-testy
-wykłady
-zdjęcia niektórych wejściówek oraz przeróżne opracowania

CHEMIA:
-książka Ćwiczenia rachunkowe z chemii analitycznej Zbigniew Galus
-"Organic Chemistry McMurry
-opracowania wszystkich grup anionów i kationów
-slajdy ze wszystkimi wykładami
-skany kolokwiów, wejsciówek, egzaminów, spis pytań powtarzających się na egzaminach
-opracowania pierwiastków,ich identyfikacji,tablice chemiczne

ANGIELSKI:
-gotowe prezentacje o tematyce medycznej
-skany materiałów z ćwiczeń

ŁACINA:
-książka Język Łaciński Beata Cygan
-skany,zdjęcia kolokwiów, kartkówek, egzaminów
-gotowe ściągawki i opracowania zadań

MATEMATYKA:
-"201 całek nieoznaczonych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku Wiesława Regel
-skany kolokwiów i egzaminów, zeskanowane
-"Funkcje-Materiały pomocnicze dla studentów 1 roku farmacji i analityki medycznej Krzysztof Kłaczkow

STATYSTYKA:
-wszystkie wykłady
-skany kolokwiów wraz z rozwiązaniami
-wszystkie tablice

Jest tego na prawdę multum, wszystkiego nie dałam rady wymienić,aby tez Was nie zanudzić. Chcę przekazać to wszystko w dobre ręce za symboliczną kwotę)
Chętnych proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy:

[at].com
517-334-720
aobuziaczek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2012, o 19:40

Re: Farmacja na WUM

Post autor: aobuziaczek »

kupię prezentację ustną na ćwiczenia z ang. Tematy dowolne.
rybor93
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2012, o 09:14

Re: Farmacja na WUM

Post autor: rybor93 »

Sprzedam TANIO materiały na 1 rok, mnóstwo materiałów elektronicznych (prawie 20GB) oraz papierowych, ze wszystkich przedmiotów notatki, skrypty, kolokwia, egzaminy z poprzednich lat, prezentacje na angielski, kartkówki porady dotyczące wykładowców, asystentów. Wszystko co trzeba aby bezproblemowo i bezstresowo zdać pierwszy rok. Kontakt: [at].com.
Awatar użytkownika
sobczaczek2203
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2012, o 13:38

Re: Farmacja na WUM

Post autor: sobczaczek2203 »

witam!
mam do sprzedania materiały na I rok, które wystarczają aby zaliczyć kolokwia i egzaminy w pierwszym terminie. Jest ich bardzo dużo: książki, skrypty, notatki z wykładów, kolokwia z ubiegłych lat. Oczywiście oferuję także materiały w formie elektronicznej Po więcej informacji zapraszam na priv
grey05
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2012, o 23:02

Re: Farmacja na WUM

Post autor: grey05 »

Witam.
Mam do sprzedania w atrakcyjnej cenie materiały na 1 rok. Materiały te umożliwiły mi zaliczenie wszystkich egzaminów w pierwszych i zerowych terminach Komplet zawiera wszystko, co jest potrzebne: książki, zeszyty, skrypty, notatki itp Więcej informacji na priv.
ann167
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2012, o 19:56

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ann167 »

witam!
mam do sprzedania materiały na 2 rok, które wystarczą aby zaliczyć wszystkie kolokwia i egzaminy w pierwszym terminie. Książki, skrypty, notatki z wykładów i wiele innych przydatnych rzeczy więcej informacji na priv
ann167
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2012, o 19:56

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ann167 »

Kupie materiały na 3 rok farmacji.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Farmacja na WUM

Post autor: arapaima »

Oddam testy z chemii nieorganicznej, xero Furmanowej i rozne inne materialy na 1 rok
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

Może tutaj ktoś, kto w tamtym roku rekrutował się n WUM odpowie mi na moje pytanie. Aktualnie widnieje na stronie uczelni komunikat o zakończeniu rekrutacji na farmację. Były 3 listy. O ile osób może przesunąć się jeszcze próg? Może ktoś był w podobnej sytuacji jak ja rok temu i nie dostał się przed zakończeniem rekrutacji, może pamiętacie o ile jeszcze później spadł? I czy rzeczywiście trzeba czekać do końca września? Czy w między czasie dzwonią do kolejnych osób? Bo rozumiem, że jak dzwonią to nie ma nowych komunikatów na koncie i nie będę widziała jak się przesuwa próg
Dodam, że jestem 29 na rezerwowej i brakuje mi 3pkt.

Jakby ktoś pamiętał jak było w tamtym roku to proszę o odpowiedź - nie wiem czy zapominać już o WUMie czy mieć jeszcze nadzieję.
kowalfarm
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2013, o 19:20

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kowalfarm »

JA rok temu dostałem się pod koniec sierpnia a była już informacja o zakończeniu rekrutacji. W połowie sierpnia zadzwoniła do mnie babeczka i się pytała czy jestem zainteresowany, powiedziałem jej że tak a ona że mam szykować papiery i czekać na komuniat pod koniec sierpnia. wiec wszystko jest możliwe. nie martw się.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

kowalfarm, dziękuję za informację. Ale czy jest możliwe żeby zrezygnowało 29 osób? Może pamiętasz na którym miejscu byłeś gdy zakończono rekrutację? I jeszcze zapytam - czy w tamtym roku można było składać kserokopie? Bo w tym roku można i boję się że przez to osoby, które zawiozą papiery i zdecydują się później jednak na inną szkołę, nie będą ich zabierać bo to tylko ksera.
Ezjod
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2013, o 17:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Ezjod »

Ja mam pytanie o zaświadczenie lekarskie. Czy trzeba je posiadać podczas składania papierów czy tak jak np. na ŚUM, że można donieść do któregoś tam września?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Hogwartnik »

Ezjod pisze:Ja mam pytanie o zaświadczenie lekarskie. Czy trzeba je posiadać podczas składania papierów czy tak jak np. na ŚUM, że można donieść do któregoś tam września?
Później, skierowanie dają przy składaniu papierów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości