Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

agatkamon, może nie niepokoi ale nie lubię zawracać sobie głowy i marnować czas na pierdoły A wiem, że we Wrocławiu można nie chodzić na wf
kowalfarm
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2013, o 19:20

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kowalfarm »

kokardka pisze:agatkamon, może nie niepokoi ale nie lubię zawracać sobie głowy i marnować czas na pierdoły A wiem, że we Wrocławiu można nie chodzić na wf
ale to jest WUM:P i tutaj wszystkie zajęcia są obowiązkowe, nawet w-f, i historia farmacji- wykłady są obowiązkowe jest sprawdzana obecność tak jak na etyce zawodu (2rok)wychodzi się w grupkach 10 osobowych więc jej nie oszukasz.
kowalfarm
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2013, o 19:20

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kowalfarm »

w-f trwa rok , tak jak idiotyczny język angielski tylko 60godzin, ja jebie, nigdy nie cofnąłem się w języku jak na studiach /////żalllllll
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

kowalfarm, dzięki za odpowiedź, jak się dostanę to obiecuję że będę miała 100%-ową frekwencję
Awatar użytkownika
dzels
Posty: 89
Rejestracja: 30 lip 2013, o 10:25

Re: Farmacja na WUM

Post autor: dzels »

Jakie trzeba mieć wyniki z matury, aby dostać się do studium farmaceutycznego? I czy z tytułem technika farmacji od razu z marszu przyjmuję na studia farmaceutyczne, bez względu na wyniki matury?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

Może ktoś pamięta z ubiegłego roku czy po podpisywaniu umowy ze szkołą przez osoby, które się już dostały, ludzie na liście rezerwowej przesunęli się dość znacząco czy tylko o pojedyncze miejsca bo ludzie w większości już podpisują umowę? Ja jestem 10 i nie wiem czy mam realne szanse stąd zawracanie głowy
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: Farmacja na WUM

Post autor: scarface »

W poprzednim roku nie było jeszcze tych umów. Ciężko wróżyć ile osób zrezygnuje, zawsze zależało to od tego jak bardzo spadały progi na lekarskim na innych uczelniach i wtedy ludzie rezygnowali. Pozostaje czekać i być dobrej myśli
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

scarface, dzięki za pocieszenie
Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Loretta »

Kokardka, Ty też dostałaś informację, że termin podpisywania umowy z WUMem jest przesunięty na ostatni tydzień września?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

Loretta, tak i średnio mi to pasuje bo jadę jutro szukać jeszcze mieszkania i myślałam, że załatwię wszystko za jednym zamachem
Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Loretta »

Mam takie same odczucia, skoro już i tak miałabym być w tej Warszawie to chciałam odwiedzić przy okazji parę miejsc, a tak to średnio opłaca się mi jechać. No cóż, nie nasza wina, że WUMowski system informatyczny nawalił.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

Loretta, ale coś długo ta naprawa będzie trwała, niech zmienią informatyków
__Annaaa___
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2013, o 20:11

Re: Farmacja na WUM

Post autor: __Annaaa___ »

Czy ma ktoś do sprzedania książkę Botanika farmaceutyczna Bukowiecki i Furmanowa?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości