Farmacja na WUMie a poprawa matury

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
shiverse
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2012, o 16:28

Farmacja na WUMie a poprawa matury

Post autor: shiverse »

Czy da się pogodzić te obie rzeczy? Pierwszy raz pisałam maturę w 2014, niestety nie byłam dobrze przygotowana i napisałam na 62% chemię i 70% biologię. Postanowiłam zostać rok w domu i sama uczyłam się do matury. Zjadł mnie stres, maturę poprawiłam na 75% z chemii i 78% z biologii.
W tym roku myślę o pójściu na farmację na WUMie. Jak myślicie, czy dam się tak poprawić maturę?
Czy lepiej zostać jeszcze rok w domu?
Janek
Posty: 59
Rejestracja: 5 gru 2008, o 17:35

Re: Farmacja na WUMie a poprawa matury

Post autor: Janek »

Szkoda zajmować kierunek o dosyć niskim limicie przyjęć (stosunkowo niskim np do biologii czy chemii na UJ ^^) tylko po to aby przezimować i za rok spieprzać na (podejrzewam) lekarski. Trochę to egoistyczne, nie uważasz?
Myślę, że lepszym kierunkiem na przezimowanie jest biologia albo chemia z naciskiem na biologię ^^
Jak zepniesz poślady to może i na farmacji się przygotujesz.
shiverse
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2012, o 16:28

Re: Farmacja na WUMie a poprawa matury

Post autor: shiverse »

Z tym że perspektywy pracy po farmacji są większe niż po biologii, w razie gdyby nie udało się dostać na lekarskich.

Szukam opinii osób, które próbowały/udało im się poprawić maturę na farmacji.
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Farmacja na WUMie a poprawa matury

Post autor: Lika »

Da się. Ale trzeba spiąć poślady. Ja spięłam za słabo i mimo poprawy zabrakło, ale znajomym paru się udało.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości