Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: katy94 »

Czy na farmację niestacjonarną w Lublinie będzie można zapisać się, jak nie wzięło się udziału w rekrutacji na farmację stacjonarną?
Szukałam na stronie uczelni, ale naprawdę nie mogłam znaleść rozporządzeń na ten temat, więc byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś kto może coś wie na ten temat udzielił mi informacji.
Awatar użytkownika
aleksandra0294
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:17

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: aleksandra0294 »

można podobno
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: basia101006 »

Jak ja składałam dokumenty to nie pytali o dowód wpłaty na stacjo, więc chyba można
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: xxkachunxx »

z gory wiem ze na stacjonarna farmacje nie mam szans , i czy ktos mógłby potwierdzic to ze nie trzeba sie rejestrowac na stacjonarna zeby sie dostac na platną ?
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: xxkachunxx »

hey , czy studenci w trybcie niestacjonarnym sa gorzej traktowani od tych stacjonarnych ? Czy wykładowcy wiedzą kto jest na jakim trybie? i Czy grupy sa wymieszane tzn stacjo-niest. ?
kwiatuszek666
Posty: 66
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:22

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: kwiatuszek666 »

Nie, są traktowani tak samo, osoby z niestacjo są razem w kilku ostatnich grupach, więc wykładowcy to wiedzą (na planie grup są pogrubieni)
kwiatuszek666
Posty: 66
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:22

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: kwiatuszek666 »

Po pierwszym roku można się przenieść na stacjo bez poprawy matury, jeśli się wszystko zaliczy i nie ma się warunku
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: xxkachunxx »

Czyli wszyscy na roku wiedzą kto jest na niestacjonarnych ?:(
kwiatuszek666
Posty: 66
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:22

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: kwiatuszek666 »

Tak, co roku wszyscy wiedzą
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: xxkachunxx »

a zeby sie przeniesc na stacjonarne trzeba miec jakas wysoką srednia powyzej 4,0 ? czy poprostu miec wszystko zaliczone w terminach nawet na te 3 ?
i czego mogę zacząc sie uczyc/ powtarzac juz teraz zeby mi bylo lżej ?
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: xxkachunxx »

ze 120 punktami dostane sie z pierwszej listy? bo z tego co widzialam na harmonogramie um pierwsza jest na poczatku wrzesnia a ostatnia nawet 24 // nie wiem czy moge czuc sie pewnie i szukac sobie mieszkania czy czekac do wrzesnia
elconejodemuerte
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:20

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: elconejodemuerte »

Ze 120 punktami dostaniesz się na pewno na niestacjonarną farmacje (
A po za tym:
Materiały na I rok farmacji - chętnie sprzedam, najaktualniejsze materiały z roku akademickiego 2014/2015. Zapraszam na priv lub email: [at].com. Bezproblemowo przejdziesz sesje i całe wakacje bez nerwów i nauki. Chętnie odpowiem na każde pytanie ( Polecam!
dajana25
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 13:25

Re: Farmacja niestacjnarna w Lublinie

Post autor: dajana25 »

rozmawialam z WKR w Lublinie i nieprawda jest to ze po 1 roku farmacji mozna sie przeniesc z niestacjonarnych na stacjonarne.Owszem jest to mozliwe po 2 roku i jak sie ma odpowiednio wysoką srednia.A jesli chodzi o to czy na roku beda wszyscy wiedziec czy jestes na niestacjonarnych to od tego roku nikt nie bedzie wiedzial,wszyscy beda wymieszani:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości