FARMACJA niestacjonarna PROGI

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
india0808
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:23

FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: india0808 »

Heej wszystkim !

Przeglądałam forum i nie mogę nigdzie doczytać się jakie były progi na niestacjonarną farmację w Poznaniu. Czy mając 130 pkt są szanse na niestacjonarną farmację w Poz.?

Z góry dziękuję za odpowiedź
maruda
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2011, o 23:13

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: maruda »

Podbijam temat, tylko interesuje mnie Kraków Czy ze 130 pkt mam szanse na niestacjonarne? Bo progi z tamtych lat ok. 120, ale w tym roku małopolska podobno nieźle napisała matury, więc może chętnych też będzie więcej?
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: czekoladka9325 »

maruda pisze:Podbijam temat, tylko interesuje mnie Kraków Czy ze 130 pkt mam szanse na niestacjonarne? Bo progi z tamtych lat ok. 120, ale w tym roku małopolska podobno nieźle napisała matury, więc może chętnych też będzie więcej?
mam tyle samo pkt i też startuje na UJ na niwstacjonarna farmacje nam nadzieje ze progi nie wzrosną

maruda
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2011, o 23:13

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: maruda »

Oby, bo już się nastawiłam na Kraków i nie wyobrażam się nie dostać ale patrząc na wyniki z poprzednich lat to musiałbyśmy mieć dużego pecha żeby progi były takie wysokie i tą myślą się pocieszam
bo w Krk wyniki chyba dopiero 5 sierpnia, ta niepewność mnie zabije
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: czekoladka9325 »

maruda pisze:Oby, bo już się nastawiłam na Kraków i nie wyobrażam się nie dostać ale patrząc na wyniki z poprzednich lat to musiałbyśmy mieć dużego pecha żeby progi były takie wysokie i tą myślą się pocieszam
bo w Krk wyniki chyba dopiero 5 sierpnia, ta niepewność mnie zabije
też jestem dobrej myśli szczególnie ze na stacjonarna progi spadają lub ludzie próbują kolejny raz na lek czy stome ,zreszta kasa też nie mała A wyniki ,o ile wiem to są 9 lipca , bo rekrutacja jest przeciez równolegle ze stacjonarną farmacja

Awatar użytkownika
Emciak_22
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2013, o 22:42

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: Emciak_22 »

Orientujecie się może ile wynosiły progi w poprzednich latach na niestacjonarną farmę do Bydgoszczy i Wrocławia?
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: katy94 »

Kochani, jak to jest z zapisaniem się na farmację niestacjonarną w Krakowie? Czy musze zostać najpierw nieprzyjęta na stacjonarne, żeby być wogóle brana w niestacjonarnych. Szukałam ale nie mogłam znaleść tej informacji.
Przepraszam, ze trochę nie na temat, ale skoro jest mowa o Krakowei to może ktoś pomoże kto się już zapisywał.
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: Aero »

Emciak_22 pisze:Orientujecie się może ile wynosiły progi w poprzednich latach na niestacjonarną farmę do Bydgoszczy i Wrocławia?
Wystarczy poszukać na forum, co roku jest wątek z progami stacjo/niestacjo w każdym mieście.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

[Link] FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: kokardka »

farmacja-progi-2013-vt51221-120.htm progi z tamtego roku, akurat o niestacjonarnych jest mało bo osoby, które się udzielały w tym wątku starały się o stacjonarną farmę więc nie koniecznie są to końcowe, już ostateczne progi
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: czekoladka9325 »

Ja studiuje niestacjo farmację na UJ wiec mogę odpowiedzieć na wszytkie pytania pisz na priv osobiście nie polecam Krakowa ale to na priv a i rekrutacja jest ma stacji i niestacjo w tych samyh terminach i ja się rekrutowalam tylko na niestacjo
india0808
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:23

Re: FARMACJA niestacjonarna PROGI

Post autor: india0808 »

W Poznaniu ostateczny prog na stacjonarna wyniosl 125 pkt. ale uczelnia nie poinformowala o tym osoby ktore dostaly sie na niestacjonarne i podpisaly umowe, w moim przypadku akurat dowiedzialam sie przypadkiem o ostatecznym progu i udalo mi sie przeniesc. Takze warto pytac w dziekanacie o ostateczne progi, bo szkoda tylu pieniedzy.

A ostateczny prog na niestacjonarna wyniosl o ile sie nie myle 98 pkt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości