farmacja niestacjonarna

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
katarzyyynka
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 20:11

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: katarzyyynka »

Hej:)
Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj, chociaż forum śledzę od dawna) od dawna marzy mi się studiowanie farmacji, jednak w rekrutacji uzyskałam 155 punktów i straciłam nadzieję, że uda mi się dostać na stacjonarne. Składam więc na niestacjonarne i planuję poprawiać maturę, stąd moje pytanie: chciałabym złożyć dokumenty do Poznania, czy myślicie, że mam szansę się dostać? W tamtym roku ostatnia osoba na liście miała 112 pkt więc teoretycznie nie powinnam się martwić, ale Poznań listy wypuszcza po pierwszym tygodniu września, więc jeśli się tam nie dostanę, to już nigdzie bo będzie za późno. Czy myślicie, że mam się czym martwić? Myślałam też o Wrocławiu, ale to strasznie daleko jak dla mnie, kinksa, możesz się pochwalić swoim wynikiem?
Wybaczcie,że marudzę strasznie się boje po prostu i to czekanie mnie wykańcza.
Prawdopodobnie dziś miały być listy na niestacjonarną farmację w łodzi, wiecie może coś o tym? Ja się tam nie logowałam, więc nie mam do nich dostępu
Pozdrawiam:)
sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: sqri00 »

listy z Łodzi chyba byly wczoraj ale tez sie tam nie logowałam i nie jestem pewna
kinksa
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:00

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: kinksa »

Ja mam 152 punkty i o dostanie się na farmacje niestacjonarną się nie martwie,więc myślę, że Ty tym bardziej nie powinnaś
katarzyyynka
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 20:11

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: katarzyyynka »

Dziękuje za pocieszenie troszkę mnie tylko dobija, że ten Poznań jest tak późno.
pasmito
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2010, o 21:52

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: pasmito »

witam wszystkich.

mam taki dylemat.
Zalogowałem się na studia stacjonarne (złożyłem aplikacje), niestety mam za mało punktów i jestem zainteresowany studiami niestacjonarnymi (kierunek: farmacja) w Łodzi.

Niestety rekrutacja jest już chyba zamknięta, czy otworzą ją znowu abym mógł złożyć aplikacje na studia niestacjonarne? orientuje się ktoś może?

pozdrawiam.
sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: sqri00 »

ktos wie ile bylo miejsc na niestacjonarna farmacje na uj?
sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: sqri00 »

dziekujee
dominika336
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2010, o 18:39

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: dominika336 »

sluchajcie mam pytanie
czy jest mozlowosc przeniesienia sie z farmacji niestacjonarnej w sosnowcu na farmacje niestacjonarna w krakowie?
czy sa jakies warunki? czy robia duze problemy?
:)
ania133
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2010, o 00:12

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: ania133 »

Hej wszystkim
Mam pytanie - czy ktoś się wybiera być może na farmację na niestacjonarne do Gdańska?
Będzie mi raźniej studiować znając kogoś
I czy to prawda, że można przenieść się na stacjonarne poprawiając tylko maturę? Zastanawiałam się też nad Bydgoszczą, ale słyszałam, że trzeba tam mieć wysoką średnią aby móc się przenieść
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości