FARMACJA ŁÓDŹ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
ona12345
Posty: 65
Rejestracja: 17 sie 2009, o 19:17

FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: ona12345 »

Prosze niech mi ktoś powie,czy ludzie z niestacjonarnej farmacji są wymieszani w grupie z ludźmi ze stacjonarnych czy jest osobna grupa dla tych z niestacjonarnych?
Awatar użytkownika
dreamerr
Posty: 53
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:34

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: dreamerr »

Wszyscy są wymieszani, na początko nikt w grupie nie wie kto jest z stacjonarnych, a kto z niestacjonarnych, potem między osobami w grupie to wychodzi
ona12345
Posty: 65
Rejestracja: 17 sie 2009, o 19:17

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: ona12345 »

wychodzi?Czemu?
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: Anielka »

już to gdzieś było pisane, wystarczy spojrzeć w indeks (nie wiem jak inne kierunki ale lekarski ma pieczątkę stacjo/niestacjo) albo ktoś sam się przyzna
Awatar użytkownika
dreamerr
Posty: 53
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:34

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: dreamerr »

No dokładnie - ale zawsze jest parę osób z niestacjonarnych w grupie także luz, nie ma się czego obawiać, nie ma ani ulgowego traktowania ani ostrzejszego, a i w grupie nie ma podziału, wszyscy trzymają się razem
liryczna1992
Posty: 131
Rejestracja: 23 maja 2011, o 09:22

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: liryczna1992 »

A w jaki sposob sa tworzone te grupy tzn. wedlug jakiego kryterium ? ( chodzi mi o grupe 1, 2, 3 itd.)
Awatar użytkownika
dreamerr
Posty: 53
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:34

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: dreamerr »

Hmmm tego chyba nikt nigdy nie odgadnie jak oni tworzą grupy:D Bynajmniej raczej nie jest to uzaleznieone od wyników na maturze, ani nazwiska czy miejsca zamieszkania, czy dostrczenia papierów na uczelnię, bynajmniej z moich obserwacji tak wynika. To jest kwestia przypadku, nie ma żadnego kryterium do której trafi się grupy (chyba że jako język bierzesz coś innego niż angola, bo wtedy jesteś gdzieś w krańcowej grupie). Zrządzenie losu ot co chyba Jeśli masz życzenie być z kimś w grupie to trzeba zadzwonić do dziekanatu bądź przejśc się na Muszyńskiego i poprosić o to, i nie robią z tym problemu.
dripdrop
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2011, o 13:11

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: dripdrop »

czesc, a czy może mi ktoś powiedzieć gdzie odbywa się większość zajęć farmacji? na Muszyńskiego : )
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: Anielka »

generalnie większość tam. poza tym języki i wf na pl.Hallera.
baccate
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:39

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: baccate »

hej, dostaliscie juz list z potwierdzeniem przyjecia na studia?
skowroneczek92
Posty: 32
Rejestracja: 4 sie 2011, o 10:25

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: skowroneczek92 »

no ja dostałam jakieś 2 dni temu
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: Grzybu123 »

dripdrop pisze:czesc, a czy może mi ktoś powiedzieć gdzie odbywa się większość zajęć farmacji? na Muszyńskiego : )
Wszystkie poza językami, wf oraz pierwszą pomocą. Na I roku są weekendowe wyjścia do ogrodu botanicznego. Tak to 5 lat oglądania tego samego budynku

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
catalina1988
Posty: 29
Rejestracja: 4 lip 2010, o 19:22

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: catalina1988 »

Grzybu123 pisze: Tak to 5 lat oglądania tego samego budynku
I to na dodatek niezbyt ładnego
Na pierwszym i drugim roku na placu Hallera jest wf i języki i kawałek dalej pierwsza pomoc. Na pierwszym roku są chyba trzy czy cztery wycieczki w maju do ogrodu botanicznego i jakiegoś lasu ale ja to jakoś zabawnie wspominam.
Na drugim i trzecim roku są też anatomia, fizjologia i patofizjologia w Collegium Anatomicum przy placu Dąbrowskiego (10 minut tramwajem od wydziału i 15 minut od akademków).
Na drugim roku zajęcia są też na mikrobiologii ale to jest 5 mut piechotką od wydziału więc nie ma tragedii

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość