Farmacja UM Lublin

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Krebs
Posty: 90
Rejestracja: 11 lut 2012, o 20:29

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Krebs »

Lunna, a buty
kamilaaa
Posty: 140
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:25

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: kamilaaa »

Języków jest dużo do wyboru: angielski, włoski, rosyjski, niemiecki, nie wiem czy jakieś jeszcze, w każdym razie nie musi to być angielski.
Co do godzin zakończenia zajęć to jest to bardzo zróżnicowane, ponieważ zazwyczaj jest sporo okienek i można mieć np rano wykład o 8 potem jakieś ćwiczenia o 11 a potem jeszcze o 17, także różnie to bywa. Mogą być takie dni, kiedy będziecie kończyć ostatnie zajęcia o 20 a mogą być też takie, że będzie jeden wykład i cały dzień wolny
Co do butów, to nie muszą być buty medyczne, u nas mało kto je miał. A jeszcze wrócę do fartucha - ja w tamtym roku kupiłam go w sklepiku w collegium maius na naszej uczelni i naprawde polecam. Ma dobry, gruby materiał i z tego co widziałam w innych sklepach medycznych to takie faruchy były tam dużo droższe. Tam taka miła pani zamawia te fartuchy i można kupić naprawde porządny faruch w dobrej cenie. Także polecam
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Lunna »

Buty także pełna dowolność, od balerinek/sportowych po obuwie medyczne. Większość jednak miała takie zwykłe białe klapki (do kupienia w każdym sklepie med.). Ale tutaj chodzi tylko o to, żeby mieć na zmianę.

Niby można wybrać język, ale w praktyce wszyscy chodziliśmy na ang.

Zajęcia kończą się o róznych porach, w zależności od ułożonego planu. Nawet mieliśmy do 20. Ale najgorsze są ogromne okienka, co się czasem zdarzało. Niektóre gr. miały też jakiś dzień wolny
nika939
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 13:30

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nika939 »

Witam Dostałam się na farmację, dostałam na maila login do wirtualnej uczelni wraz z instrukcją, jak zmienić hasło itp. Wszystko pięknie, ale. Nie mam dostępu np. do edycji wizytówki. Nie mogę także nigdzie znaleźć, kiedy jest rozpoczęcie roku akademickiego. Dla mnie to bardzo ważna informacja, ponieważ mieszkam w okolicach Torunia i chciałabym być na miejscu już tak ze 2 dni wcześniej. Jestem ślepa, czy po prostu nie ma jeszcze nigdzie takiej informacji podanej?
roztoczasawsrodnas
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2008, o 16:01

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: roztoczasawsrodnas »

nika939 pisze:Witam Dostałam się na farmację, dostałam na maila login do wirtualnej uczelni wraz z instrukcją, jak zmienić hasło itp. Wszystko pięknie, ale. Nie mam dostępu np. do edycji wizytówki. Nie mogę także nigdzie znaleźć, kiedy jest rozpoczęcie roku akademickiego. Dla mnie to bardzo ważna informacja, ponieważ mieszkam w okolicach Torunia i chciałabym być na miejscu już tak ze 2 dni wcześniej. Jestem ślepa, czy po prostu nie ma jeszcze nigdzie takiej informacji podanej?
wydaje mi się, że nikt nie ma jeszcze dostępu do takich informacji bo takowe jeszcze nie powstały. mają się pojawić pod KONIEC września. więc relax
nika939
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 13:30

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nika939 »

Ok, dzięki wielkie za info
nika939
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 13:30

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nika939 »

Już jestem na fb, po prostu najpierw napisałam post na forum, a potem dopiero zostałam przyjęta do grupy
trinity93
Posty: 29
Rejestracja: 14 sty 2011, o 18:47

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: trinity93 »

Czy wszyscy dostaliście juz loginy i hasła? jeszcze nie mam i nie wiem czy sie niepokoić
Justyna792
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 20:18

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Justyna792 »

ja jeszcze nie dostałam też, myślę że jeszcze trochę musimy poczekać
florentyna
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 07:08

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: florentyna »

Czy ktoś wie kiedy będzie podany podział na grupy? Plan już jest na wirtualnej uczelni, ale co z grupami?
liliae
Posty: 16
Rejestracja: 3 lut 2012, o 17:26

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: liliae »

rok temu przydzial do grup byl dopiero 1 pazdziernika wywieszony.
jenny11
Posty: 58
Rejestracja: 12 lip 2011, o 14:27

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: jenny11 »

przepraszam wyżej ma być bez Kocjana jednak
Krebs
Posty: 90
Rejestracja: 11 lut 2012, o 20:29

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Krebs »

co z opłatami za legitymacje?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości