FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

Ile tak okolo kosztuje wynajecie mieszkania w sosnowcu? Orientuje sie ktos.? Ja w sumie raczej w akademiku bede ale jestem ciekawy
Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Devih »

z 500-600 czyns + media
maramara
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2014, o 07:47

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: maramara »

hej Mam do Was, mysliscie ze jest szansa dostania sie do Sosnowca z listy rezerwowej z 140 pkt, z miejca 20-ktoregos? Na stronie pisze ze rekrutacja zawieszona, ewentualne listy 4 sierpnia. Wiecie moze czy zawsze sa wrzesniowe listy ?
alpen
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:59

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: alpen »

math16, ja np płacę 400 zł z mediami i każda z naszej trójki ma swój pokój. Fakt, mieszkanie nie powala, ale po co miałoby? Zależy jak się trafi.
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: maarynikaa »

math16 pisze:Ile tak okolo kosztuje wynajecie mieszkania w sosnowcu? Orientuje sie ktos.? Ja w sumie raczej w akademiku bede ale jestem ciekawy
ja w mieszkaniu ktore jest w polowie drogi między wydziałem na jagiellońskiej a wydziałem na ostrogórskiej i akademikem, o średnim standardzie, mieszkanie raczej takie domowe płace 510 juz z mediami. nie jest drogo, aczkolwiek spotkalam mieszkania wiele droższe i o gorszym standardzie. zalezy jak sie trafi i jak sie policytuje z właścicielem )

koleżanka w bardzo ciasnym mieszkaniu, o gorszym standardzie placi np stówke wiecej
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: maarynikaa »

maramara pisze:hej Mam do Was, mysliscie ze jest szansa dostania sie do Sosnowca z listy rezerwowej z 140 pkt, z miejca 20-ktoregos? Na stronie pisze ze rekrutacja zawieszona, ewentualne listy 4 sierpnia. Wiecie moze czy zawsze sa wrzesniowe listy ?
Pewnie nie chcą zanizać progów w stosunku do innych uczelni
żona_rycerza
Posty: 41
Rejestracja: 15 lip 2014, o 16:06

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: żona_rycerza »

szalona chemiczka, już na śumie?
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: maarynikaa »

szalona chemiczka,

Dostałaś się już do Sosnowca?
żona_rycerza
Posty: 41
Rejestracja: 15 lip 2014, o 16:06

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: żona_rycerza »

Słyszałam od koleżanki z 1 roku, że taka Olga M. z drugiego roku jest bardzo irytyjąca. U nas inne roczniki się wtrącały się w sprawy ich niedotyczące.
alpen
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:59

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: alpen »

&#x17Cona_rycerza pisze:Słyszałam od koleżanki z 1 roku, że taka Olga M. z drugiego roku jest bardzo irytyjąca. U nas inne roczniki się wtrącały się w sprawy ich niedotyczące.
i co w związku z tym?
math16
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:52

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: math16 »

alpen na ktorym roku farmacji jestes ? jak wyglada pierwszy rok na tych studiach? Dzieki wszystkim za odpowiedzi -)

dobradusza
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2014, o 19:34

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: dobradusza »

&#x17Cona_rycerza pisze:Słyszałam od koleżanki z 1 roku, że taka xxxxx z drugiego roku jest bardzo irytyjąca. U nas inne roczniki się wtrącały się w sprawy ich niedotyczące.
z tego co widzę, to jesteś ode mnie z roku, o tyle o ile mnie przeczucie nie myli to raczej jesteś chłopcem, aniżeli dziewczynką i nie mieszkasz w katowicach a chciałam Ci tylko powiedzieć, że tym postem sam(a) sobie strzelasz do bramki, przykro mi. piszesz o tym, żeby nie wtrącać się w inne roczniki, po czym to robisz. myślenie, nie boli.
ponadto, kto dał Ci takie prawo, że piszesz personalnie o osobach, których nawet nie znasz? pokory trochę. karma wraca, zawsze.
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

&#x17Cona_rycerza pisze:szalona chemiczka, już na śumie?
maarynikaa pisze:szalona chemiczka,

Dostałaś się już do Sosnowca?
Niestety jeszcze nie , więc czekania ciąg dalszy . Jestem 13 pod kreską, więc mam nadzieję, ze lista ruszy z miejsca.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości