farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: Lenka »

kathrine7 pisze:ja jestem chętna do gdańska lub białego:)
Ja również, ale raczej w przyszłym roku, bo coś czuję, że w we wtorek będzie mega porażka :X
ewelinablbn
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2009, o 20:50

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: ewelinablbn »

ja niestety tez tak czuje licze tylko, ze progi beda nizsze.
kathrine7
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:43

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: kathrine7 »

A wie ktoś może jak to jest z wynikami? W każdej szkole o tej samej godzinie można odebrać czy sama sobie szkoła ustala? I jeśli o tej samej to jaka to godzina:)
paula18
Posty: 235
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 12:16

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: paula18 »

z tego co wiem to nie wszedzie jest o tej samej godzinie

[ Dodano: Pią Cze 26, 2009 00:38 ]
tez czuje ze we wtorek bedzie mega porazka
kathrine7
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:43

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: kathrine7 »

JA mam nadal wielki dylemat, bo nadal nie wiem którą uczelnie wybrać. Bardzo prawdopodobne że we wtorek się okaże czy mam w ogóle szanse na farmacje ale jestem dobrej myśli. A do tego czasu bardzo chciałabym, aby wypowiedziały się osoby z Gdańska, bo prawie cały temat jest o Białym. Chodzi mi między innymi o atmosferę np. na uczelni bo słyszałam że wielkomiastowi Gdańszczanie nie są zbyt przyjemni dla niemiastowych:D poza tym jak jest z mieszkaniem i kosztami utrzymania? Zycie w Gdansku bardzo dużo kosztuje? nie jestem typem imprezowiczki, możliwe że zmieni się to na studiach ale na pewno nie biorę za kryterium ilość rozrywek studenckich w poszczególnych miastach:) dzięki za wszystkie posty:)
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: Delling »

kathrine7 pisze:Chodzi mi między innymi o atmosferę np. na uczelni bo słyszałam że wielkomiastowi Gdańszczanie nie są zbyt przyjemni dla niemiastowych:D
Moim zdaniem kompletna bzdura .
kathrine7 pisze: Zycie w Gdansku bardzo dużo kosztuje?
Nie ma się co tym kierować, różnice między wszystkimi dużymi miastami są raczej niewielkie, a jakbym miał odpowiedzieć w prost - BARDZO dużo nie kosztuje .
darika4
Posty: 20
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:27

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: darika4 »

tez chcialabym dowiedz sie czegos wiecej o uczelni w gdansku.
kathrine7
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:43

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: kathrine7 »

Mam pytanie do farmera jeśli nadal odwiedza to forum:) gdzie można zdobyć ten NIEOFICJALNY SKRYPT do botaniki o którym mówiłeś? chodzi o umb:)
farmer
Posty: 37
Rejestracja: 27 lip 2008, o 14:03

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: farmer »

kathrine7 pisze:Mam pytanie do farmera jeśli nadal odwiedza to forum:) gdzie można zdobyć ten NIEOFICJALNY SKRYPT do botaniki o którym mówiłeś? chodzi o umb:)
Odwiedza do 28.09.09

Ten skrypt można kupić razem z notatkami. Nie ma żadnych problemów z jego skserowaniem bo chyba wszyscy będą to robić przed botanem.

Jednak zakład ma podobno wydać swój oficjalny skrypt.
No i z zakładu również podobno odeszła na emeryturę osławiona dr I. Czyli ogólnie szykuje się luźny rok
kathrine7
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:43

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: kathrine7 »

A ta informacja o odejściu dr I jest potwierdzona czy to tylko plotki? I mam pytanko odnośnie tych notatek, ktoś napisał że studenci II roku sami szukają pierwszaków w celu ich odsprzedania rzeczywiście tak jest czy trzeba na własną rękę odnaleźć chętnego do ich sprzedania? Z góry dzięki)
kathrine7
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:43

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: kathrine7 »

Mam jeszcze pytanie do studentów I roku farmacji na umb. czy ktoś się orientuje kiedy jest oprowadzanie po uczelni? Co prawda jutro popołudniu jadę do dziekanatu sprawdzić plany zajęć ale nie chciałabym żeby się okazało że jest np jutro rano:) proszę o odpowiedz jeśli ktoś wie coś na ten temat:)
farmer
Posty: 37
Rejestracja: 27 lip 2008, o 14:03

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: farmer »

A ta informacja o odejściu dr I jest potwierdzona czy to tylko plotki?
Tylko plotki (jak zresztą od kilku ostatnich lat) ale tym razem dość prawdopodobne.
I mam pytanko odnośnie tych notatek, ktoś napisał że studenci II roku sami szukają pierwszaków w celu ich odsprzedania rzeczywiście tak jest czy trzeba na własną rękę odnaleźć chętnego do ich sprzedania? Z góry dzięki)
Jest pełno ogłoszeń na tablicach w Domach studenta i w Collegium Universum.
Poza tym na gronie i na naszej klasie jest kilka ofert.
Mam jeszcze pytanie do studentów I roku farmacji na umb. czy ktoś się orientuje kiedy jest oprowadzanie po uczelni? Co prawda jutro popołudniu jadę do dziekanatu sprawdzić plany zajęć ale nie chciałabym żeby się okazało że jest np jutro rano:) proszę o odpowiedz jeśli ktoś wie coś na ten temat:)
A oprowadzenie już było po waszym szkoleniu bibliotecznym - tzn 25 września (piątek).
Tutaj są terminy szkoleń. Jeżeli nie byłaś to możesz go odbyć z innymi kierunkami, ale musisz to zgłosić prowadzącym. Ewentualnie będzie jeszcze dodatkowe szkolenie dla tych co nie byli.
Bazus
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2010, o 23:42

Re: farmacja w Białymstoku lub Gdańsku

Post autor: Bazus »

Wie ktoś mozę przypadkiem kiedy jest rozpoczęcie roku szkolnego w Białymstoku na farmacji na pierwszym roku? Niestety nie otrzymałem żadnego listu z uczelni z zaproszeniem na inaugurację. Kiedy jest rozdanie indeksów? Nie chciałbym zostać skreślony z listy kandydatów tylko dlatego że się nie stawiłem w odpowiednim terminie.Jedyne co znam to data rozpoczęcia szkoleń bibliotecznych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości