Farmacja w Bydgoszczy czy w Gdańsku? Opinie studentów:)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
agulka303
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2016, o 09:14

Farmacja w Bydgoszczy czy w Gdańsku? Opinie studentów:)

Post autor: agulka303 »

Cześć wszystkim !
Zwracam się do Was z prośbą o podzielenie się Waszymi opiniami na temat studiowania farmacji w Bydgoszczy oraz w Gdańsku. Chcę się przenieść na II rok studiów z Białegostoku. Mam dylemat, którą uczelnię wybrać, mam nadzieję że pomożecie Interesuje mnie dokładniej jak wygląda przepisywanie ocen (w tym z innych kierunków, ukończyłam analitykę medyczną), co jest brane pod uwagę przy przepisywaniu, czy liczba przerobionych godzin, czy bardziej czym się kończył przedmiot (egzamin/zaliczenie)? Jaka jest atmosfera na uczelni między studentami i wykładowcami? Ogólnie jakie są Wasze odczucia Z góry dziękuję
H4p
Posty: 81
Rejestracja: 14 lip 2015, o 14:41

Re: Farmacja w Bydgoszczy czy w Gdańsku? Opinie studentów:)

Post autor: H4p »

Mamy w grupie koleżankę która studiowała w Bydgoszczy i chwali sobie przejście do Gdańska.
Co do przepisywania ocen to nie mam pojęcia ale bym się nie zdziwił gdybyś musiała zaliczać matmę xd
farmol
Posty: 59
Rejestracja: 19 lip 2016, o 20:39

Re: Farmacja w Bydgoszczy czy w Gdańsku? Opinie studentów:)

Post autor: farmol »

Kaki spadł próg wBydzi? Anyone knows?

Balbinka
Posty: 1006
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:26

Re: Farmacja w Bydgoszczy czy w Gdańsku? Opinie studentów:)

Post autor: Balbinka »

agulka303, studiuję w Bydgoszczy już czas jakiś i trzeba stwierdzić, że mamy dość specyficzną uczelnię w ogólnym rozrachunku wypada wydaje mi się bardzo dobrze, ale jeśli chodzi o 2 rok to chyba mamy jedną z największych rzeźni jeśli chodzi o fizjologię. te wszystkie chemie też jakoś łatwością nie szaleją, ale da się przeżyć na fizjologii wiele osób straciło nerwy i chęci do życia co do Gdańska to ciężko mi się wypowiadać. na pewno 3 rok u nas jest na bardzo wysokim poziomie, w szczególności TPL
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości