Farmacja w Poznaniu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Farmacja w Poznaniu

Post autor: ich_bin »

Cześć! Pytanie do studentów farmacji. Gdzie najlepiej szukać mieszkania do wynajęcia, żeby mieć w miarę blisko na zajęcia? Czy są one wszystkie w jednym miejscu, czy rozrzucone po całym mieście? Jaką wyprawkę należy skompletować na studia?
Annealing
Posty: 41
Rejestracja: 25 cze 2012, o 14:46

Re: Farmacja w Poznaniu

Post autor: Annealing »

Zajęcia są rozrzucone po mieście, choć nie jakoś tragicznie. Studenci farmacji połowę życia spędzą w Coll. Anatomicum (Święcickiego) i Coll. Chemicum (Grunwaldzka) oraz Coll. Chmiela (też Święcickiego). Ponadto jest botanika na św. Marii Magdaleny (najdalszy punkt wypadowy) oraz przy odrobinie nieszczęścia może się trafić matematyka na ul. Dojazd (wypizdowo totalne).

Co do wyprawki, to kitel rzecz najważniejsza- ale taki, którego nie będzie Ci szkoda- uwierz, mój po laborkach z chemii wyglądał jak orzygany, aż się cieszę, że go zgubiłam na jakiejś imprezie. Ponadto paczka rękawiczek lateksowych (chyba że chcesz poczuć kwasy i zasady na własnej skórze- rozcieńczone nic strasznego, stężonych nie polecamy). Na statystykę wymagany jest kalkulator taki naukowy z bajerami, najlepiej Casio, bo prowadzący ma taki sam i lepiej mu kontrolowac pracę

Chyba o niczym nie zapomniałam.
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: Farmacja w Poznaniu

Post autor: Aivillo »

Polecam Jeżyce! Niepowtarzalny klimat! A tak naprawdę wszędzie wszystko jest blisko i ceny są też zdecydowanie atrakcyjne.

Poznań wita! Ja od siebie dodam, że jak już przeżyje się pierwsze dwa lata to jest tylko lepiej! Aaa i na pierwszym roku wyszalej się ile wlezie, bo potem więcej luzu już nie będzie
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: Farmacja w Poznaniu

Post autor: lukasz471 »

Również polecam Jeżyce. Mickiewicza, Grunwaldzka, Dąbrowskiego. Super miejscówki. A co do czasu, to jak już wpadniesz w rytm nauki i o co w tym koman, to i na drugim i na trzecim roku będzie czas.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości