Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
koralik95
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2014, o 20:36

Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: koralik95 »

Dostałam się na farmację i we Wrocławiu i w Poznaniu. Waham się, którą uczelnię wybrać. Możecie mi pomóc, pisząc o wadach i zaletach? Bardzo Was proszę
floo2
Posty: 35
Rejestracja: 22 cze 2014, o 18:55

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: floo2 »

Mam koleżankę co studiuje w Poznaniu i strasznie sobie chwali. Podobno lepsza atmosfera i lepszy poziom niż we Wrocławiu, ale ja osobiście nie wiem. czekam na wyniki rekrutacji właśnie do Poznania, bo jestem na liście rezerwowej. Bardzo bym chciała tam iść
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: chryzolaminaryna »

Jak dla mnie- Kraków. Ale jeżeli już wybierac z tych dwóch, to tylko Poznań.

Awatar użytkownika
czwidrak
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2014, o 10:36

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: czwidrak »

Znam dużo osób które studiują w Wrocławiu, a sama jestem z Poznania. Słyszałam same dobre rzeczy o Wrocku, ale Poznań - jak wiadomo to miasto przyjazne studentom A gdzie masz bliżej? Dwa super-ekstra miasta, może rzuć monetą, jak ciężko Ci zdecydowac?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: kokardka »

A ja wybrałabym Wrocław
kasia_w11
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2014, o 22:03

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: kasia_w11 »

zdecydowanie polecam Poznań super ludzie, super atmosfera, nowoczesne laboratoria i dobry poziom nauczania. Jakbym miała jeszcze raz decydować to zdecydowanie poszłabym tu kolejny raz
matys
Posty: 73
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:54

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: matys »

Polecam również Wrocław, ja jestem bardzo zadowolony
koralik95
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2014, o 20:36

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: koralik95 »

matys pisze:Polecam również Wrocław, ja jestem bardzo zadowolony
mam pytanie, czy we Wrocławiu i Poznaniu jest możliwość zamiast języka angielskiego wzięcia niemieckiego? Sprecham bardzo dobrze i z tym językiem wiążę przyszłość, orientujecie się?
Awatar użytkownika
czwidrak
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2014, o 10:36

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: czwidrak »

W Poznaniu raczej tak, ale grupa pewnie powstanie gdy zbiora odpowiednią liczbę osób.
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 293
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:58

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: Aero »

koralik95 pisze:
matys pisze:Polecam również Wrocław, ja jestem bardzo zadowolony
mam pytanie, czy we Wrocławiu i Poznaniu jest możliwość zamiast języka angielskiego wzięcia niemieckiego? Sprecham bardzo dobrze i z tym językiem wiążę przyszłość, orientujecie się?
We Wrocku masz angielski, nieieckiego nie ma. Za to przynajmniej nie musisz dojeżdzać nigdzie na zajęcia, bo jest na Borowskiej.

A ja również polecam Wrocław, jestem po I roku i mi się tutaj podoba, zobaczymy, jak będzie dalej. Dla mnie warto dla samego miasta, uwielbiam
koralik95
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2014, o 20:36

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: koralik95 »

Drodzy forumowicze, powiedzcie, czy wierzyć plotkom, które słyszałam, jakoby w Poznaniu panował wyścig szczurów? Atmosfera studiowania jest dla mnie najważniejsza, dlatego pytam. Słyszałam, że w porównaniu z Wrockiem student studentowi w Poznaniu wilkiem, dlatego pytam, bo się boję
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: Madridistka »

Czy będzie wyścig szczurów to zależy od ludzi na jakich trafisz i może on się przydarzyć zarówno we Wroc jak i w Poz Moja koleżanka idzie teraz na II rok farmy w Poz i bardzo jej się podoba, ma super grupę, żadnego wyścigu szczurów.
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: Farmacja - Wrocław czy Poznań? Pomóżcie!

Post autor: zielony25 »

koralik95 pisze:Atmosfera studiowania jest dla mnie najważniejsza, dlatego pytam
To zalezy od ludzi.
Idz tam, gdzie masz blizej, wiecej znajomych bedzie etc. Jesli o farmacje chodzi, your alma doesnt mater.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość