farmacja WUM 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

Nie, nie na ochocie, w samym centrum, mam widok z okna na pałac kultury, dla mnie lokalizacja marzenie A płacimy 1900zł na 3 osoby plus liczniki około 60 na miesiąc na osobę.
thetyphoon
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:08

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: thetyphoon »

serpentina pisze:Nie, nie na ochocie, w samym centrum, mam widok z okna na pałac kultury, dla mnie lokalizacja marzenie A płacimy 1900zł na 3 osoby plus liczniki około 60 na miesiąc na osobę.
Piękna cena za centrum, ile m2? Ładne?
miensko
Posty: 21
Rejestracja: 10 sie 2013, o 22:04

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: miensko »

Wiecie może czy to świadectwo do tego centrów językowego czy jak to się tam zwie można pokazać przez kogoś?
Awatar użytkownika
californication
Posty: 91
Rejestracja: 1 lip 2013, o 07:36

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: californication »

scarface, mógłbyś opowiedzieć trochę jak się studiuje farmację w Warszawie? Jesteś zadowolony, czy gdybyś miał teraz wybór zmieniłbyś coś, może nie kierunek ale miasto?
Awatar użytkownika
enrike
Posty: 28
Rejestracja: 23 lip 2013, o 12:09

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: enrike »

miensko, o co chodzi z tym świadectwem?
miensko
Posty: 21
Rejestracja: 10 sie 2013, o 22:04

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: miensko »

Tam na tych naszych kontach jest napisane przy ankiecie językowej, że trzeba pokazać im świadectwa w centrum nauczania języków czy jakoś tak do 25 września
Awatar użytkownika
enrike
Posty: 28
Rejestracja: 23 lip 2013, o 12:09

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: enrike »

dzieki za info
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: scarface »

californication, ciężko mi się odnosić do innych miast, bo nie mam osobistego porównania i opierać się tu mogę jedynie na tym co słyszałem od znajomych. Na pewno lekko nie jest, są plusy i minusy, niektóre przedmioty dają się we znaki, podczas gdy na innych uczelniach trwają albo w ogóle krócej, albo ich zaliczenie jest dużo prostsze, bo opiera się na tym co było w poprzednich latach, są jakies giełdy czy coś takiego. Co do samego wydziału, no cóż. Nie oszukujmy się, do najnowszych nie należy. Jak to mówią, nie zmienił się zbytnio od czasów gdy nasi rodzice tam studiowali Ale pomalutku są robione postępy, jakieś remonty, ciągle się coś buduje. Ja uważam, że ma ten wydział swój klimat) A wykładowcy jak wykładowcy (albo asystenci), trafiają się różni wszędzie - niektórzy bardzo prostudenccy, inni jak wcielenie demonów brrr.

Ale żeby nie było że demonizuję i straszę że jest tak ciężko - powiedziałbym że ciężko bywa, jeśli ktoś pracuje systematycznie, to nie ma się czego obawiać, a jeśli jest leniwy (jak ja hehe), to musi potem dużo nadrabiać w małym czasie i ma stresa. Ale ogólnie wszyyystko jest dla ludzi I naprawdę da radę mieć mnóstwo wolnego czasu dla siebie (przynajmniej na 1 roku:p hehe)
A co do Twojego drugiego pytania, to tak, jestem zadowolony i niczego bym nie zmienił. Ani kierunku, bo uważam że jest zajebiście ciekawy, bardzo mi odpowiada (na lek bym nie zamienił, bo mnie do tego w ogóle nie ciągnie) ). Ani miasta, Warszawę bardzo lubię i dobrze się tu czuję.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2013, o 14:27 przez scarface, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

49m2 więc jak na 3 pokoje to nie tak duzo ale rozkład jest naprawde fajny i wydaje się wieksze, mieszkanie naprawdę ładne, mieszkał tam dziadek który umarł i jego wnuczek to wynajmuje, w wakacje było odmalowywane i odswieżane, uważam że naprawdę super mi się trafiło i jestem mega zadowolona a tak się bałam że nie znajde niczego sensownego we wrześniu
monica12
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2010, o 14:21

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: monica12 »

Jestem 8. Na rezerwowej, jest szansa? Jak sadzicie?

Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

A ile masz punktów? Wydaje mi się że teraz przyjęli jakies około 15 osób wiec jakaś tam szansa jest
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: kokardka »

serpentina, pozdrawiam z fejsika
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: serpentina »

haha no ja również pozdrawiam niech inni ujawnią swoje loginy z biologa, bo jestem bardzo ciekawa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości