farmacja WUM 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
fantasmagoriaa1
Posty: 70
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:35

farmacja WUM 2013

Post autor: fantasmagoriaa1 »

Ha! Kto się dostał? Jak nastroje? Ja jeszcze czekam na Poznań, ale chyba i tak postawię na Warszawę Ale im więcej czytam o tej uczelni tym bardziej się obawiam!
Hmorka
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2013, o 23:58

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: Hmorka »

Ja się dostałam! A z WUMem i wykładowcami już miałam styczność na kursie przygotowawczym do matury i uważam ze spora cześć z tego co tu było o tej uczelni napisane jest prawdą,ale jeśli chodzi o społeczność studentów to atmosfera jest naprawdę fajna, więc da się przeżyć Do zobaczenia w październiku, mam nadzieję
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: kokardka »

Ja jestem 54 na rezerwowej, jak myślicie są szanse?
Awatar użytkownika
fantasmagoriaa1
Posty: 70
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:35

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: fantasmagoriaa1 »

kokardka, myślę, że tak
Hmorka, to pewnie jesteś z Warszawy albo z okolic, bardzo zazdroszczę w takim razie! Ja dzisiaj jechałam 500km, żeby zawieźc papierzyska hahaha masakra
Hmorka
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2013, o 23:58

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: Hmorka »

fantasmagoriaa1 Tak, jestem z samego centrum Warszawy A jeśli chodzi o składanie papierów to była masakra jakaś Przyjechałam tam o 12:30 a wyszłam z WUMu gdzieś przed 15:00. Do tej pory nie mam pojęcia czemu ci wszyscy ludzie tam tyle siedzieli, bo ja byłam tam nie więcej niż 5 minut. A w ogóle jeśli byś chciała wiedzieć gdzie co i jak w Wawie to pisz na priv, chętnie pomogę
Awatar użytkownika
fantasmagoriaa1
Posty: 70
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:35

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: fantasmagoriaa1 »

Ja byłam na miejscu około 11 i szybko poszło, widocznie było jeszcze niewiele osób. Po 12 wyjechałam już z Warszawy.
Hmorka, a ile miałaś punktów?
Swoją drogą dzięki, będę pamiętac i w razie problemów napiszę
Czeka mnie teraz najbardziej hardcorowe zadanie- znaleźc jakieś mieszkanie/pokój. Ach, naprawdę ciężko będzie to wszystko na odległośc załatwiac, ale jakoś przeżyję (mam nadzieję)
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: kokardka »

fantasmagoriaa1, przynajmniej możesz już szukać lokum, a ja pewnie dopiero w sierpniu coś się dowiem i coś mi się poukłada
Awatar użytkownika
fantasmagoriaa1
Posty: 70
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:35

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: fantasmagoriaa1 »

E tam, znając moje lenistwo to pewnie zabiorę się za to pod koniec sierpnia i będę bezdomną studentką hahaha
A może wszystko rozwiąże się szybciej niż myślisz? Farmacja to Twój priorytet, tak? Składałaś na coś jeszcze?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: kokardka »

Właśnie aktualnie się zastanawiam czy nie pójść na analitykę, która jednak bardziej mnie interesuje. Moja sytuacja przedstawia się tak:
farma Kraków - 258 na rezerwowej
farma Lublin - 283 na rezerwowej
farma Warszawa - 54 na rezerwowej

analityka Kraków - 46 na rezerwowej
analityka Lublin - 80 na rezerwowej

Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: Hogwartnik »

Jakby ktoś był chętny, to pozbędę się w niskiej cenie materiałów na I rok farmacji WUM, najlepiej jakby ktoś mógł je odebrać z Krakowa lub okolice Opoczna. Niepotrzebne mi to, a trzymam, bo szkoda wyrzucić Materiały sprzed 2 lat, bo pośpieszyłam się z ich kupnem idąc na studia. Gdyby ktoś chętny to na priv
kowalfarm
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2013, o 19:20

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: kowalfarm »

Siema, też mam do sprzedania materiały na 1 rok farmacji Wumowskiej.
rybor93
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2012, o 09:14

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: rybor93 »

Sprzedam TANIO materiały na 1 rok, mnóstwo materiałów elektronicznych (prawie 20GB) oraz papierowych, ze wszystkich przedmiotów notatki, skrypty, kolokwia, egzaminy z poprzednich lat, prezentacje na angielski, kartkówki porady dotyczące wykładowców, asystentów. Wszystko co trzeba aby bezproblemowo i bezstresowo zdać pierwszy rok. Kontakt: [at].com.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: farmacja WUM 2013

Post autor: kokardka »

Czy ktoś kto zawoził papiery po I liście usłyszał może przypadkiem ile osób zawiozło papiery? Czekam na kolejną listę z bólem serca
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości