Farmacja WUM 2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja WUM 2014

Post autor: kokardka »

600asia006, podział na grupy zawsze jest tylko w gablocie ze względu na obecność nazwisk, plan w gablocie oraz na stronie więc najlepiej właśnie wybrać się na wydział lub dogadać się z kimś kto będzie żeby zrobił zdjęcia i wrzucił na grupę
Lika, nie mam pojęcia bo nie byłam na tym ale nie wiem w sumie nawet dlaczego
justyna2
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 12:30

Re: Farmacja WUM 2014

Post autor: justyna2 »

a czy ktos z tutaj obecnych wie np ile osob zostalo w tamtym roku we wrzesniu przyjete? czy np byly przyjecia w pazdzierniku? co sie zmienialo,ktos dochodzil itp?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja WUM 2014

Post autor: kokardka »

justyna2, z tego co pamiętam w październiku już nikogo nie przyjmowali, co więcej ktoś wspominał że pod koniec września rozmawiał z panią z dziekanatu, która powiedziała, że są jeszcze jakieś pojedyncze miejsca ale nie przyjmują już. Pewnie z lenistwa Na roku nas było od października 150 osób ale to już po wliczeniu osób z niestacjonarnych, a w zamyśle chyba było 150 + osoby z niestacjo.
justyna2
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 12:30

Re: Farmacja WUM 2014

Post autor: justyna2 »

kokardka to strasznie smutne:( a nie wiesz czy jest mozliwosc przeniesienia sie z innego miasta po semestrze do wawy jak np ktos odpadnie(oczywiscie nikomu tego nie zycze no ale zdarza sie)?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja WUM 2014

Post autor: kokardka »

justyna2, po semestrze raczej żadna uczelnia nie przyjmuje bo każda idzie inaczej programowo i nie dałoby się tego jakoś wyrównać. Ale po roku już można się starać jeżeli przedmioty zaliczone się pokrywają i nie ma dużych różnic.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości