Fizjoterapia AWF Wrocław

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: komasia91 »

Witam

Zapraszam do rozmowy wszystkich którzy wybierają się na fizjoterapię we Wrocławiu! D Poznajmy się i wymieńmy naszymi wątpliwościami i opiniami dotyczącymi studiów

Czy ktoś z was idzie na studia niestacjonarne na tym kierunku?
Szukam również współlokatorów do wspólnych poszukiwań mieszkania

Mam również pytanie odnośnie mieszkania, w jakich okolicach najlepiej zamieszkać żeby był dobry dojazd na uczelnię?
ewka_m
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2013, o 14:51

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: ewka_m »

Hej)

Odkopałam stary temat, żeby nie tworzyć nowego, bo moje pytanie dotyczy właśnie fizjoterapii na wrocławskim AWF.
W programie studiów dostępnym na stronie jest coś takiego jak przedmioty z aktywności fizycznej. Czy te przedmioty są narzucane studentom czy można wybrać dyscyplinę? Bo przyznam, że mogę biegać, pływać, skakać i co tam jeszcze, ale wizja gry w piłkę, szczególnie w siatkę, mnie przeraża)
I jeszcze na czym polega przedmiot kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu? To taki drugi wf?
nikatkd
Posty: 11
Rejestracja: 9 lut 2013, o 19:02

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: nikatkd »

ja tez składam w tym roku na fizjo na AWF Wrcoław . ale wacham sie jeszcze między AWF krk jakies sugestie ?
Sara94
Posty: 1
Rejestracja: 6 cze 2013, o 08:52

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: Sara94 »

ja naprzyklad składam na wyzsza szkole fizjoterapi na kosciuszki bo tez sie zastanawialam nad awf ale na kosciuszki sa lepsze zajecia)
solitaryoo
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2013, o 09:44

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: solitaryoo »

Czy na AWF we Wrocławiu sa testy sprawnościowe? Bo chciałam na tern kierunek składać papiery, a czytam że tam są jakies zajęcia jak wf, itp itd. Prosze o odpowiedz!
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: panide »

wf musi być w końcu to awf. Poza tym na każdej uczelni jest wf. A co do testów sprawnościowych to zależy od kierunku jaki Cie interesuje?
solitaryoo
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2013, o 09:44

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: solitaryoo »

fizjoterapia. chodzi mi o to czy na początku sa jakieś testy sprawnościowe, bo na stronie uczelni tego nie ma a jak czytam na forach to ludzie mówią o jakiś testach. To chodzi po prostu o zaliczenia na tych lekcjach wf czy na początku jest taki test?
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: panide »

Na fizjoterapii nie ma testów sprawnościowych od 2010 roku, więc nie masz się czym stresować a te testy są przed przyjęciem cię na studia (biegi, pływanie itd) i na ich podstawie również m.in odbywa się rekrutacja + matura. Ale to dotyczy takich kierunków jak wychowanie fizyczne, sport itd. Mam nadzieje, że pomogłam
poli942
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 15:09

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: poli942 »

hej orientuje się ktoś jakie były progi na fizjoterapię w ubiegłych latach? szukałam na ich stronie i na google, ale niestety coś nie mogę znaleźć z góry dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi -)

panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: panide »

Chyba nie ma takowych progów. Oni po prostu wybierają komputerowo ileś tam najlepszych osób. Tak mi mówiła koleżanka:)
poli942
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 15:09

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: poli942 »

yhm dzięki za odpowiedź to mam nadzieję, że mój chłopak się dostanie

solitaryoo
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2013, o 09:44

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: solitaryoo »

Ile jest miejsc na fizjoterapie na dzienne we Wrocławiu ? Jest już wstepna lista na podstawie rejestracji internetowej i pisze żeby dostarczyć dokumenty, czy to oznacza ze się dostałam czy jeszcze nie ? bo ta lista ma ponad 700 osob
poli942
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 15:09

Re: Fizjoterapia AWF Wrocław

Post autor: poli942 »

też mnie to zastanawia, mógłby ktoś napisać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości