Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
czaaarnaa
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2011, o 11:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: czaaarnaa »

cieżko mi porownac AWF do UJ bo trudno znalezc na stronach uj jakiekolwiek informacje chociazby o zajeciach ale ja osobiscie polecalabym AWF
z tego co slyszalam UJ ma troszke gorsze zaplecze przez jakis czas tez podobno mieli odebrane prawa do robienia magisterki z fizjoterapii jezeli jest tutaj ktos kto studiuje fizjo na UJ chetnie bym porownała szczególowo obie uczelnie
a co do praktycznego podejscia to sa tez praktyki w szpitalach ktore w ciagu 3 lat licencjatu trwaja równe pol roku ale oczywiscie sa rozlozone w czasie
Olga1501
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2011, o 17:34

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Olga1501 »

Ja składam na fizjoterapię właśnie na UJ i na AWF, szczerze mówiąc słyszałam lepsze opinie właśnie o fizjoterapii na AWFie. Ale zawsze mi się wydawało że mieć dyplom z UJ to taki prestiż :] Żeby nie pogrzebać swoich szans na AWF pływam i biegam, a tego drugiego brdzo nie lubię
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Ja również składam na UJ ale to chyba obije się o cud jeśli się tam dostane bo z biologii będę miał jakoś 65/70% A Wy jak tam wyniki jesteście już pewni UJ? W tamtym roku próg wynosił bodajże 75%, pozdrawiam
Olga1501
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2011, o 17:34

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Olga1501 »

DBfizjo- ale weź pod uwagę poziom tegorocznej matury z biologii! Zdaniem zdecydowanej większości była znacznie trudniejsza, progi powinny być niższe:) przynajmniej taką mam nadzieję:)
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

tegoroczna matura z biologii była łatwiejsza.

ja jak wybiorę fizjoterapię na uj to pewnie i tak się nie dostanę, bo z bio mogę mieć 60%, a w przyszłym roku chcę poprawić bio i chem z myślą o medycynie, pozostanie w domu raczej nie wchodzi w grę. (presja otoczenia. )
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

Ty uważaj na tą presję bo chyba od przyszłego roku (2012/2013) za rozpoczęty drugi kierunek ma się płacić, a otoczenie może Ci nie opłacić medycyny
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Ta matura jak dla mnie była po prostu inaczej skonstruowana niż poprzednie. Ja akurat nie trafiłem w tematy, rośliny i ekologie więc będę gdzieś w przedziale 50/70%, nie wiem czy składać nawet na ten UJ, mam cichą nadzieję, że będzie dużo ludzi na AWF do Krakowa składać i we Wrocku próg spadnie.

Mam pytanie odnośnie UJ bo tam rejestracja i opłata rekrutacyjna ma być zatwierdzona do 4 lipca. Czy jakbym 30 czerwca po wynikach matur wpłacił to myślicie, że do tego 4 zdążę? W ogóle na te uczelnie, na które składam jest do druku papierek przelewu i nie wiem czy mogę wpłacić to przez konto internetowe czy nie ma takiej opcji?
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

marcin0216, właśnie chyba nic nie wiadomo. Ktoś puści fame i od razu wszyscy mówią tak samo. wiarygodne źródło to np. przeczytanie ustawy, albo faktycznie jak duzo osob radzilo napisac do ministerstwa, wtedy wszystko sie wyjasni. bo ja nie sadze, zeby tak bylo.
DBfizjo, zgadzam się z Tobą. wiesz ja bylam w polowie gdy zostalo 30 minut, i przez brak czasu pisalam jak opętana, i tak nie zdarzylam zrobic okolo 4 zadan.

Nie wiedzialam ze te wakacje beda takie lipne.
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

myślę, że zdążysz. na stronie uj było nawet info, że gdyby do 4 nie zaksięgowali, to do godz. 12 trzeba potwierdzenie przelewu dostarczyć osobiście/listownie/[at]. możesz wpłacić przez konto internetowe, po prostu wpisujesz wszystkie dane z blankietu z konta rekrutacyjnego w formularz przelewu. z tym że później wchodzisz w historię operacji w serwisie transakcyjnym, zaznaczasz odpowiedni przelew i wybierasz opcję wydruku potwierdzenia, bo to będzie Twój dowód wpłaty
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Rozumiem, dzięki za odpowiedzi jeszcze do nich napisze i dowiem się dokładnie co i jak.
Ja wakacji nie odczuwam jeszcze bo po pierwsze myślę o tych maturach, po drugie mam jeszcze egzamin z technika za tydzień.
Wiem, że to nie ten wątek ale nie wiedziałem czy można umieszczać tutaj info dotyczące szkół niepublicznych bo wszędzie są państwowe.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, słyszeliście coś o niej?Warto w ogóle w razie czego wydawać tam kasę? Pozdrawiam Was !
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

Myslicie, ze jak jutro zaczne sie logowac na te uczelnie a potem powysylam te papiery to bedzie na czas? bo ja sie nie moge dalej zdecydowac, czy zostac w domu, czy isc na studia.
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Zdążysz ale o jakich papierach mowa?
Ja na UJ i AWF we Wroku wpłacam kasę dopiero 30 czerwca termin jest jakoś do 4 lipca mam nadzieję, że zdążę ale szczerze mówiąc to złodziejstwo jest nie znając wyników i płacąc za to kasę.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

DBfizjo, w sumie to ja kompletnie nie kumam tej rejestracji.
Czyli zalozmy ze jutro sie loguje na uczelnie i co dalej ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość