Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Rozumiem, dzięki za odpowiedzi jeszcze do nich napisze i dowiem się dokładnie co i jak.
Ja wakacji nie odczuwam jeszcze bo po pierwsze myślę o tych maturach, po drugie mam jeszcze egzamin z technika za tydzień.
Wiem, że to nie ten wątek ale nie wiedziałem czy można umieszczać tutaj info dotyczące szkół niepublicznych bo wszędzie są państwowe.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, słyszeliście coś o niej?Warto w ogóle w razie czego wydawać tam kasę? Pozdrawiam Was !
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

Myslicie, ze jak jutro zaczne sie logowac na te uczelnie a potem powysylam te papiery to bedzie na czas? bo ja sie nie moge dalej zdecydowac, czy zostac w domu, czy isc na studia.
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Zdążysz ale o jakich papierach mowa?
Ja na UJ i AWF we Wroku wpłacam kasę dopiero 30 czerwca termin jest jakoś do 4 lipca mam nadzieję, że zdążę ale szczerze mówiąc to złodziejstwo jest nie znając wyników i płacąc za to kasę.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

DBfizjo, w sumie to ja kompletnie nie kumam tej rejestracji.
Czyli zalozmy ze jutro sie loguje na uczelnie i co dalej ?
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Dostajesz informację na Twoje konto o opcjach wpłaty w ramach opłaty rekrutacyjnej tzn. numer konta, bank itp., robisz przelew czekasz na potwierdzenie od 30 wprowadzasz jakieś tam dane w tym wyniki matur i czekasz na ogłoszenie list Więcej znajdziesz na pewno na stronie uczelni, na którą chcesz iść.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

Dzieki. Bo tam pisze na stronie uj ze do 4 lipca moge sie rejestrowac.
Czyli moge jutro sie zalogowac, nie?
bo pisze do 4 lipca, ale przeciez to by bylo dziwne jakbym wtedy mogla sie zalogowac na uczelni . jak myslisz?
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Ja właśnie robię tak, że na UJ zaloguje się dopiero 30 czerwca po wyniku matur (albo i nie jak będę miał mało %) żeby nie stracić pieniędzy.
Przelew zrobię też 30, jak 3 lipca nie pokaże się, że przelew doszedł to będę musiał jechać tam osobiście i pokazać kwitek

Tak samo zrobię na AWF we Wrocku ale np. na akademii medycznej we Wrocławiu już nie ma takiej opcji bo bodajże do 25 czerwca mają wpłynąć pieniądze.
czaaarnaa
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2011, o 11:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: czaaarnaa »

DBfizjo pisze: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, słyszeliście coś o niej?Warto w ogóle w razie czego wydawać tam kasę? Pozdrawiam Was !
Słyszałam i raczej bym odradzała.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

DBfizjo, może Ty mi pomożesz
bo ja nie moge znalezc na uczelni medycznej w lublinie wymagan na fizjoterapie? jest jakis test sprawnosciowy? liczy sie bio czy chemia? a moze to i to
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

ja pomogę w moim lublinie liczą się 2 przedmioty spośród: bio, chem, geo, mat, j. obc i jeszcze jakieś inne przedmioty, w przeliczniku: 1% pdst = 1, 1% roz = 1,5. nie ma sprawnościówki
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

O to super!
składam do Lublina
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

PS powaznie do lublina prog wynosil 188 pkt w 2010?

dwa różne przedmioty P lub R spośród: biologia, chemia, fizyka i astronomia, matematyka, historia, WOS, ochrona środowiska, geografia, język obcy /część pisemna lub ustna – punktacja korzystniejsza/) uwaga:Postępowanie kwalifikacyjne na studia I stopnia prowadzone jest w innym terminie niż postępowanie na studia stacjonarne. W przypadku nie wyczerpania limitu miejsc dopuszcza się możliwość przeprowadzenia dodatkowej rekrutacji.

czyli dajmy na jak mam 75% z angielskiego ustnego to, to sie liczy :O ?
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

poważnie, chyba nawet ostatnia osoba miała 187,5, bo o ile dobrze pamiętam ktoś zrezygnował już pod koniec września i zadzwonili do jakiejś znajomej znajomego no jak np z pisemnego ang masz 60, to wpisujesz 75, zaznaczasz że to ustny i do tego dobierasz sobie jakiś inny najkorzystniejszy przedmiot
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość