Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Ja właśnie robię tak, że na UJ zaloguje się dopiero 30 czerwca po wyniku matur (albo i nie jak będę miał mało %) żeby nie stracić pieniędzy.
Przelew zrobię też 30, jak 3 lipca nie pokaże się, że przelew doszedł to będę musiał jechać tam osobiście i pokazać kwitek

Tak samo zrobię na AWF we Wrocku ale np. na akademii medycznej we Wrocławiu już nie ma takiej opcji bo bodajże do 25 czerwca mają wpłynąć pieniądze.
czaaarnaa
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2011, o 11:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: czaaarnaa »

DBfizjo pisze: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, słyszeliście coś o niej?Warto w ogóle w razie czego wydawać tam kasę? Pozdrawiam Was !
Słyszałam i raczej bym odradzała.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

DBfizjo, może Ty mi pomożesz
bo ja nie moge znalezc na uczelni medycznej w lublinie wymagan na fizjoterapie? jest jakis test sprawnosciowy? liczy sie bio czy chemia? a moze to i to
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

ja pomogę w moim lublinie liczą się 2 przedmioty spośród: bio, chem, geo, mat, j. obc i jeszcze jakieś inne przedmioty, w przeliczniku: 1% pdst = 1, 1% roz = 1,5. nie ma sprawnościówki
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

O to super!
składam do Lublina
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

PS powaznie do lublina prog wynosil 188 pkt w 2010?

dwa różne przedmioty P lub R spośród: biologia, chemia, fizyka i astronomia, matematyka, historia, WOS, ochrona środowiska, geografia, język obcy /część pisemna lub ustna – punktacja korzystniejsza/) uwaga:Postępowanie kwalifikacyjne na studia I stopnia prowadzone jest w innym terminie niż postępowanie na studia stacjonarne. W przypadku nie wyczerpania limitu miejsc dopuszcza się możliwość przeprowadzenia dodatkowej rekrutacji.

czyli dajmy na jak mam 75% z angielskiego ustnego to, to sie liczy :O ?
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

poważnie, chyba nawet ostatnia osoba miała 187,5, bo o ile dobrze pamiętam ktoś zrezygnował już pod koniec września i zadzwonili do jakiejś znajomej znajomego no jak np z pisemnego ang masz 60, to wpisujesz 75, zaznaczasz że to ustny i do tego dobierasz sobie jakiś inny najkorzystniejszy przedmiot
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

ja moge miec z matmy p 70% z chemii R 40% a z bio R nie wiem 60% to nie mam sznas
anonymus
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 10:11

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: anonymus »

witam
nie wie ktos czy mozliwe jest studiowanie dwoch kierunkow naraz na uj od tego roku akademickiego ?
przykladowo ratownictwo i fizjoterapia.
daloby rade wogole zaistniec takie polaczenie
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

zawsze jest możliwość studiowania dwóch kierunków.
Ale po pierwsze drugi kierunek jest płatny. A po drugie, jakbyś oba dziennie robił to chyba nie wyrobisz się w czasie.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

ILE wynosi opłata rekrutacyjna na CMUJ na fizjo?

bo taka jest odpowiedź na stronie
Ile wynosi opłata rekrutacyjna i w jaki sposób należy ją wnieść?
Opłata rekrutacyjna jest wymagana niezależnie od trybu, w jakim kandydat ubiega się o przyjęcie na studia i wnosi się ją osobiście w banku, drogą internetową (przelew elektroniczny) lub za pośrednictwem poczty za każde przystąpienie kandydata do postępowania kwalifikacyjnego na wszystkie jednolite studia magisterskie oraz studia pierwszego i drugiego stopnia. W postępowaniu rekrutacyjnym na studia trzeciego stopnia nie wnosi się opłaty rekrutacyjnej.
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

75zł
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

a w katowicach na SUMie 70 zł?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości