Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: _włóczykij »

ja moge miec z matmy p 70% z chemii R 40% a z bio R nie wiem 60% to nie mam sznas
anonymus
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 10:11

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: anonymus »

witam
nie wie ktos czy mozliwe jest studiowanie dwoch kierunkow naraz na uj od tego roku akademickiego ?
przykladowo ratownictwo i fizjoterapia.
daloby rade wogole zaistniec takie polaczenie
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

zawsze jest możliwość studiowania dwóch kierunków.
Ale po pierwsze drugi kierunek jest płatny. A po drugie, jakbyś oba dziennie robił to chyba nie wyrobisz się w czasie.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

ILE wynosi opłata rekrutacyjna na CMUJ na fizjo?

bo taka jest odpowiedź na stronie
Ile wynosi opłata rekrutacyjna i w jaki sposób należy ją wnieść?
Opłata rekrutacyjna jest wymagana niezależnie od trybu, w jakim kandydat ubiega się o przyjęcie na studia i wnosi się ją osobiście w banku, drogą internetową (przelew elektroniczny) lub za pośrednictwem poczty za każde przystąpienie kandydata do postępowania kwalifikacyjnego na wszystkie jednolite studia magisterskie oraz studia pierwszego i drugiego stopnia. W postępowaniu rekrutacyjnym na studia trzeciego stopnia nie wnosi się opłaty rekrutacyjnej.
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

75zł
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

a w katowicach na SUMie 70 zł?
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Owszem
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

A wysyłacie kasę po obejrzeniu wyników? Bo akurat weekend przypada 30 to czwartek a 4 poniedziałek.
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

tak, po wynikach. chyba na jedynej uczelni znalazłem konkret info co robić w momencie gdy kasa wpłacona, a jeszcze nie zaksięgowana, info z ERK:
W przypadku, gdy w ostatnim dniu Rejestracji oraz wnoszenia opłat rekrutacyjnych Twoja rejestracja nie jest potwierdzona, Twoim obowiązkiem jest dostarczenie dowodu wniesienia opłaty rekrutacyjnej w nieprzekraczalnym terminie „Potwierdzanie rejestracji” (zakładka Terminy) do Działu Rekrutacji na Studia, za pomocą adresu e-mail: [at].edu.pl (plik PDF, skan dowodu wpłaty) lub faksu: +48 12 663 14 34, lub osobiście:
Dział Rekrutacji na Studia
(budynek Collegium Novum UJ)
ul. Gołębia 24, pok. 19
31-007 Kraków.
Eskulap
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2008, o 13:39

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Eskulap »

Jest ktoś tutaj z fizjoterapii i mógłby się co nieco podzielić spostrzeżeniami co do warunków studiowania? I najważniejsze czy ta fizjoterapia jest nadal taka sama jak 3-5 lat temu czyt. Miliony lat świetlnych zacofana w porównaniu do AWFu / rozwinęła się coś trochę?
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

i jak Wasze wyniki? u mnie kiepsko - 67% więc chyba bye -bye uj
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Ja jeszcze gorzej 65% ale co do bye bye to nie wiadomo i tak bardziej przekonany do awf jestem niż uj
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

ja mam 68 i mam nadzieję, że wasze4 starczy wtedy i moje ciężko gdybać jak pierwszy raz jest tylko biologia

Cytat jednego studenta sprzed pół roku
Pisałam z nim na nk

"Na fizjoterapię dostałem się z pierwszej listy. Wyniki miałem takie: biologia 73, chemia 74. Byłem dość wysoko. Próg nie był jakiś wygórowany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości