Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

tak, po wynikach. chyba na jedynej uczelni znalazłem konkret info co robić w momencie gdy kasa wpłacona, a jeszcze nie zaksięgowana, info z ERK:
W przypadku, gdy w ostatnim dniu Rejestracji oraz wnoszenia opłat rekrutacyjnych Twoja rejestracja nie jest potwierdzona, Twoim obowiązkiem jest dostarczenie dowodu wniesienia opłaty rekrutacyjnej w nieprzekraczalnym terminie „Potwierdzanie rejestracji” (zakładka Terminy) do Działu Rekrutacji na Studia, za pomocą adresu e-mail: [at].edu.pl (plik PDF, skan dowodu wpłaty) lub faksu: +48 12 663 14 34, lub osobiście:
Dział Rekrutacji na Studia
(budynek Collegium Novum UJ)
ul. Gołębia 24, pok. 19
31-007 Kraków.
Eskulap
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2008, o 13:39

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Eskulap »

Jest ktoś tutaj z fizjoterapii i mógłby się co nieco podzielić spostrzeżeniami co do warunków studiowania? I najważniejsze czy ta fizjoterapia jest nadal taka sama jak 3-5 lat temu czyt. Miliony lat świetlnych zacofana w porównaniu do AWFu / rozwinęła się coś trochę?
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

i jak Wasze wyniki? u mnie kiepsko - 67% więc chyba bye -bye uj
DBfizjo
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2011, o 09:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: DBfizjo »

Ja jeszcze gorzej 65% ale co do bye bye to nie wiadomo i tak bardziej przekonany do awf jestem niż uj
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

ja mam 68 i mam nadzieję, że wasze4 starczy wtedy i moje ciężko gdybać jak pierwszy raz jest tylko biologia

Cytat jednego studenta sprzed pół roku
Pisałam z nim na nk

"Na fizjoterapię dostałem się z pierwszej listy. Wyniki miałem takie: biologia 73, chemia 74. Byłem dość wysoko. Próg nie był jakiś wygórowany.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

choć zastanawia mnie to 68 % z 60 pkt to 40,8 a 67% to 40, są ułamkowe pkt?
Czy to zaokrąglenia
marcin0216
Posty: 63
Rejestracja: 3 paź 2010, o 21:08

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: marcin0216 »

to są zaokrąglenia nie ma ułamków, jest albo 1p albo 0 40/60=66.6666666667~67, a 41/60 daje 68,33333333~68 ja gdzieś kiedyś czytałem opinie że chemią można było sobie trochę podwyższyć wynik. w każdym razie oby wystarczyło
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

lol faktycznie. Nie wiem jakim cudem napisałam na 74 z matmy
Awatar użytkownika
Duniaa
Posty: 11
Rejestracja: 7 lut 2011, o 20:45

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Duniaa »

Ja mam 85 z biologii, z tego co widze po waszych postach powinno dać radę, nie?
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

na bank się dostaniesz
piterjedi
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2011, o 01:25

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: piterjedi »

Witam wszystkich
A ja mam pytanie z innej beczki, do fizjoterapeutów i tych co są obeznani w temacie. Wiadomym jest że jeśli chodzi o poziom i przygotowanie do zawodu to lepszy jest AWF jednak CM UJ to nazwa, nazwa która jest znana poza granicami Polski. I tu moje pytanie: czy za granicą fizjoterapeuci z AWFu mają takie same szanse na dostanie pracy jak ci z UJ? Bo wiadomo, pracodawca nie będzie sprawdzał naszych umiejętności, lecz popatrzy na dyplom uczelni.
Pozdrawiam
xxxxx
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2011, o 12:37

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: xxxxx »

Hej. Obecnie studiuję fizjoterapię na uj i zdziwiły mnie opinie o tym, że np na uj przez 3 lata licencjatu jest dokładnie pół roku praktycznych zajęć) Trochę to śmieszne, bo właściwie od drugiego roku większość ćwiczeń odbywa się w szpitalach, gdzie właściwie praktyki jest mnóstwo. Nie mówiąc już o samych praktykach"(wakacyjnych, śródrocznych) w sumie przez 3 lata było 2 i pół miesiąca praktyk w wakacje, a praktyk śródrocznych było 13 tygodni. Przy czym już po 2 tygodniach praktyk z fizyko albo kinezy człowiek zastanawia się po co mu jeszcze kolejne 2 tygodnie. Ogólnie na 1 roku nauki jest bardzo dużo, dopiero na 2, 3 roku człowiek tak naprawdę się dowiaduje na czym polega praca fizjoterapeuty.
czaaarnaa
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2011, o 11:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: czaaarnaa »

xxxxx na awf tak samo w ciagu 3 lat licencjatu jest pol roku praktyki i wakacyjne i srodroczne w szpitalach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości