Fizjoterapia KATOWICE

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
biomaniak2013
Posty: 9
Rejestracja: 6 mar 2013, o 16:28

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: biomaniak2013 »

No nie jest i można jeszcze telefonicznie się dowiedzieć, ale jakoś wolałam tu na forum napisać, bo dużo tu doświadczonych osób co prawda nie wiem czy z moim wynikiem się dostanę nawet przy IV liście, bo się nie popisałam. Mam nadzieję, że to jakoś pójdzie. Staram się być na bieżąco na stronie ŚUM, ale dzięki za informacje
domcia50
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2013, o 16:58

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: domcia50 »

ej orientujecie się może ile może spaść próg na 2 liscie ? brakło mi 4,5 pk
(
biomaniak2013
Posty: 9
Rejestracja: 6 mar 2013, o 16:28

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: biomaniak2013 »

Po cichu liczę na to, że część osób, która się zakwalifikowała jednak zrezygnuje, bo traktowała fizjoterapię jako alternatywę czy ktoś się orientuje jaki najmniejszy wynik się dostał na ten kierunek?
domcia50
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2013, o 16:58

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: domcia50 »

chyba 79,5 pkt jak dobrze pamiętam
fizjo_92
Posty: 8
Rejestracja: 4 lip 2013, o 12:45

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: fizjo_92 »

W zeszłym roku chyba na 2 listę nie spało o wiele, ale wiadomo co rok może być inaczej
biomaniak2013
Posty: 9
Rejestracja: 6 mar 2013, o 16:28

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: biomaniak2013 »

Przez przypadek znalazłam, że 3 lata temu chyba mieli V albo VII list rankingowych i wtedy spadło aż do 40 pkt, ale być może brakowało chętnych na ten kierunek. Wszystko się może zdarzyć ^^
daruaa
Posty: 14
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:00

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: daruaa »

Czy ktoś z Was składał już dokumenty Trzeba mieć ze sobą orzeczenie lekarskie Czy mogę zanieść skierowanie na badania aby postawili tam swoją pieczątkę i dopiero w późniejszym terminie donieść to orzeczenie
malinka19
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2013, o 11:26

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: malinka19 »

daruaa, wydrukuj sobie to skierowanie i idź do pani by ci dała pieczątki i podpisała, dopiero wtedy możesz umówić się na wizytę u lekarza. Oczywiście daj jej już teczkę z pozostałymi dokumentami. Ta pani skieruje Cię do innego pokoju i tam wypełniasz papierek o doniesieniu wyników badania w późniejszym terminie, ot i to tyle
madonna311
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 13:29

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: madonna311 »

Gdyby ktoś szukał współlokatorki do mieszkania, to chętnie pisałabym się na taki układ. Dostałam się na pierwszy rok fizjoterapi więc czas poszukać mieszkania jakiegośw rozsądnej cenie
malinka19
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2013, o 11:26

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: malinka19 »

Madonna dołączam się do Ciebie Ja również szukam spokojnego lokum, bez dudniących co noc ścian. Zawsze czym więcej osób tym weselej, raźniej i przede wszystkim taniej!
Mati098
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2013, o 10:36

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: Mati098 »

Ja również staram się być studentem fizjoterapii. Myślę, że uda się dopiero na IV liście. Zastanawiam się czy w tym roku VII lista będzie wyglądać jak w poprzednim 38 pkt - wtedy to raczej każdy z forum się dostanie
biomaniak2013
Posty: 9
Rejestracja: 6 mar 2013, o 16:28

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: biomaniak2013 »

Powiem Ci, że byłby to cud, gdyby spadło do 38 pkt. Jednak jak patrzę na wyniki z rekrutacji to tylko się modlę, żeby większość później zrezygnowała, aby móc wskoczyć na miejsce. Trochę to egoistyczne
Mati098
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2013, o 10:36

Re: Fizjoterapia KATOWICE

Post autor: Mati098 »

Nie martw się:) Widzimy się na studiach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości