Fizjoterapia UM Poznań

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Verona12
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2013, o 13:45

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Verona12 »

Hej, ja również wybieram się na ten kierunek i tak samo jak koleżance powyżej, oczekuję wyniku powyżej 50%. Matura z biologii nie była w tym roku najłatwiejsza. Może dzięki temu progi znacznie spadną? Mam taką nadzieję, bo naprawdę zależy mi na tym kierunku Do matury byłam bardzo dobrze przygotowana, więc jestem ciut załamana tegoroczną maturą Ale cóż, trzeba być dobrej myśli )
dee_gdy
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2013, o 12:23

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: dee_gdy »

no to i ja się dołącze aczkolwiek na temat niestacjonarki:P
wie ktos moze jak to wygląda? jak patrzyłam dziś na stronie to juz niby jest PO reklrutacji ,co moim zdaniem jest bez sensu przeciez. ale moze sie myle. moze ktoś wie czy jeszcze mozna badz bedzie mozna startowac na NIEstacjonarke? no i co jest tez brane pod uwage za przedmiot,badz przedmioty bede ogroooomnie wdzięczna
Amity_
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2013, o 16:24

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Amity_ »

Hej, orientuje się ktoś może jak to jest z listami rankingowymi, ile osobom z rezerwowej zazwyczaj udaje się dostać na studia? : ] Po I turze znalazłam się właśnie na liście rezerwowej i zastanawiam się czy uda mi się znaleźć wśród przyjętych : /
sh1n
Posty: 15
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 21:16

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: sh1n »

zna ktoś progi z poprzednich lat ? ktoś wie do kiedy trwa rekrutacja ?
majkaaol
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 17:02

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: majkaaol »

czy jest szansa dostania się na fizjoterapię bez zdawania biol i chemi? jezeli tak, to jakie inne przedmioty trzeba zdac?
Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Nomad »

Cześć. Jeśli wszystko się uda mam zamiar studiować fizjoterapie w Poznaniu. Rozszerzona biologia poszła mi na 75% (chemia trochę lepiej, ale niestety tu chcą tylko biologię) i zastanawiam się jakie mam szanse - z jednej strony wydaje mi się, że duże patrząc po progach i po tym co kilka osób mi mówiło. Z drugiej słyszałem też takie głosy, że mimo tego, że progi są stosunkowo niskie jest dużo osób, którym nie starczyło punktów na inne kierunki (głownie na lekarski) i składają papiery na fizjo, przez co wcale nie jest tak łatwo. Co o tym sądzicie? Na pewno wielu z Was wie o tym więcej niż ja i wiecie jak jest naprawdę, więc proszę, żeby ktoś się ze mną tą prawdą podzielił
Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Nomad »

Już nieaktualne. W każdy razie udało się, jutro jadę składać papiery Jest ktoś tutaj na forum kto też się tam wybiera?
fiona36
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2014, o 17:35

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: fiona36 »

Ja się wybieram starczyło mi idealnie na pierwszą listę (wiem jak trudno jest o jakąś informację o progach, więc może napiszę: I lista to 65pkt przy średniej 4,06)
Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Nomad »

Życie na krawędzi
Awatar użytkownika
+akreiksi+
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2012, o 17:47

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: +akreiksi+ »

ja chyba mogę się pożegnać. jeśli jestem 163 na liście i mam 55 punktów, to są w ogóle jakieś szanse.?

Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Nomad »

Jeżeli dobrze mam wszystko rozpisane to będą jeszcze 4 listy. Wszystko zależy od tego ile po każdej liście będzie odchodzić osób. Nie mam totalnie pojęcia jak to bywało w poprzednich latach, ale 10 pkt różnicy (między Twoim wynikiem, a ostatnią osobą, która dostała się na I liście) to aż taka ogromna przepaść nie jest więc ja bym nadzieje miał.
Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Nomad »

Sorry za post pod postem, ale jeżeli istnieje opcja edycji to jestem na tyle ślepy, że nie mogę jej znaleźć
W każdym razie pytanie do tych co już fizjo studiują. Zajęcia/wykłady czy jakkolwiek się to zwie (przynajmniej część) odbywają się normalnie w budynku uniwersytetu przy ul. Fredry, tak? Totalnie się nie orientuje, a będąc dziś w biurze rekrutacji pogadałem z kilkoma osobami z kolejki i mam jeszcze więcej wątpliwości jak to wszystko wygląda
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia UM Poznań

Post autor: Haku »

Tam się w sumie nic nie odbywa D Nosisz tam tylko jakieś wnioski, czy chodzisz coś załatwić
Zajęcie są w szpitalu na 28 czerwca, na przybyszewskiego , W Anatomicum na święcickiego w centrum biologii komórki na rokietnickiej Ogólnie są troche porozrzucane
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości