fizjoterapia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
marjaen
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2008, o 19:14

fizjoterapia

Post autor: marjaen »

Wybiera sie ktos z Was na fizjoterapię do Poznania? Myślicie, że wzrosną progi? Rok temu wystarczyło 78%. Trochę się boję, szczególnie patrząc na łódzki próg.
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: fizjoterapia

Post autor: Marzena »

a jaki byl lodzki prog i co brali pod uwage ?
henia89
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2008, o 21:43

Re: fizjoterapia

Post autor: henia89 »

Brali pod uwage biologie i fizyke, od poziomu podstawowego, przy czym rozszerzenie mnozone razy 2. Prog 178 a ja mam 160/ Bo sama biologia
kamulaa
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2008, o 21:58

Re: fizjoterapia

Post autor: kamulaa »

witam
jak myślicie, czy chcąc dostać się na fizjoterapie, sama biologia, na poziomie roz, wystarczy wiem że to zależy od uczelni, ale co sadzicie ?
henia89
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2008, o 21:43

Re: fizjoterapia

Post autor: henia89 »

w poznaniu chcą tylko biologię. W łodzi np. biologię i fizykę - rok temu ludzie dostawali sie tylko z jednym przedmiotem, wystarczyło mieć 71%. W tym roku troche sie to zmieniło bo próg po pierwszej liście wynosi 178 punktów. Mam nadzieje, że spadnie!
Awatar użytkownika
fimona
Posty: 254
Rejestracja: 14 lis 2007, o 13:52

Re: fizjoterapia

Post autor: fimona »

kamulaa pisze:witam
jak myślicie, czy chcąc dostać się na fizjoterapie, sama biologia, na poziomie roz, wystarczy wiem że to zależy od uczelni, ale co sadzicie ?
niby mozna, ale musisz sie zorientowac jak co i gdzie licza. bo w ka-cach licza cala mature, wiec jesli zdajesz wiecej niz tylko biologie to wiadome ze szanse wzrastaja
kamulaa
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2008, o 21:58

Re: fizjoterapia

Post autor: kamulaa »

mam pytanko, czy na studiach o tym kierunku biorą pod uwage ocene z wf ?
z góry dzieki za odp )
krakers
Posty: 25
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 19:49

Re: fizjoterapia

Post autor: krakers »

no w poznaniu z tego co wiem, sa testy sprawnościowe. sprawdź na stronie.

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 17:09 ]
marjaen pisze:Myślicie, że wzrosną progi? Rok temu wystarczyło 78%.
własnie nie wiem jakie sa przeliczniki. co oznacza to 178?
78% z matury?
kurczę to całkiem wysoki wynik! a też chcę iść na fizjoterapię do poznania.
no cóż. chyba trzeba się brać do pracy.
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: fizjoterapia

Post autor: kenyia »

Zna może ktoś próg na fizjoterapię UJ? z góry dziękuję
kamulaa
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2008, o 21:58

Re: fizjoterapia

Post autor: kamulaa »

a czy są uczelnie gdzie nie ma testów sprawnościowych Bo raczej w wiekszosci sa albo testy sprawnosciowe z pływania, albo bieganie itd. W konciu w tym zawdodzie to ważne
a co do oceny z wf, to chodzi mi o to czy liczy sie jakoś bezposrednio przy rekrutacji? Jakies punkty czy cos Pytam, bo mam dosyc dziwnego nauczyciela i cienko widze ten swój wf /
Juta
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2008, o 14:52

Re: fizjoterapia

Post autor: Juta »

kamulaa w tym roku testu sprawnościowego nie było w Białymstoku na AM. Co do reszty uczelni to zdaje mi się, że był. Najlepiej sprawdź na uczelniach, które Cię interesują
stachu_18
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 21:12

Re: fizjoterapia

Post autor: stachu_18 »

ej.mam pytanko. A czy konczac np studia I stopnia w poznaniu, potem raczej bede mogl isc na magisterskie np na UM w Wawie, dobrze rozumiem? bo jak tak mozna, to wole isc najpierw do poznania, bo tam tylko biola jest potrzebna.a jak do wawy, to tam o na I stopien i na II jest fiza obowiazkowa i biola/chemia dodatkowa a nie czuje sie za mocny z fizy.prosze o jakas odp. Dzieki:]
Jumii
Posty: 14
Rejestracja: 2 paź 2008, o 17:37

Re: fizjoterapia

Post autor: Jumii »

a ja mam takie pytanie
chciałabym wybrać się na fizjoterapie do Krk ale niewiem gdzie posprawdzac wymagania, jakie przedmioty sa wymagane , jakie są testy sprawnościowe itp
Czy może mi to ktoś jasno przedstawić?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości