fizjoterapia Wrocław

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
eniiigma
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2009, o 15:19

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: eniiigma »

ja myślę że tak. a poza ty ludzie też rezygnują.czekaj na następny listy:)
sonia90
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2009, o 08:45

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: sonia90 »

Dzieki za pocieszenie Od wczoraj siedze jak na szpilkach ale ciagle mam nadzieje ze spadna:( . ale w tym roku jest strasznie duzo chętnych
eniiigma
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2009, o 15:19

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: eniiigma »

nie martw sie.ludzie rezygnują na rzecz lepszych kierunkow itp:) dasz radę) a skąd jestes?:)
sonia90
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2009, o 08:45

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: sonia90 »

no właśnie mam nadzieje, że duża część ludzi którzy sie dostali to fizjoterapia byla dla nich wyjsciem awaryjnym i porezygnuja no ale czekam jeszcze na 2 następne listy. a jestem z Wrocławia
suspender
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2009, o 15:25

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: suspender »

a możecie powiedzieć, czy jest szansa dostania się na fizjoterapię na Akademię Medyczną do Wro, jeżeli wcześniej nie złożyło się żADNYCH papierów? Trochę się przeliczyłam, bo myślałam że dostanę się na psychologię. Niestety, zostałam na lodzie. Nie chcę czekać na kolejne listy, bo jeżeli się nie dostanę, to rok w plecy. Dlatego zastanawiam sie czy nie składać papierów jutro osobiście na Akademii. Zdawałam biologię i chemię rozsz każda po 67%. Nie jest to jak widać rewelacyjny wynik, ale może. Jak myślicie?
MARCyś
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:42

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: MARCyś »

Raczej nie masz szans na dostanie się na fizjo. Pierwszy próg na ten kierunek wynosił 90 na 110 pkt mozliwych, teraz spadł do 85. Chociaż to wszystko zależy od tych ludzi co złożyli papiery. Rekrutacja trwa przez całe wakacje, więc nadzieje ciągle możesz mieć. Może pojawią się kolejne listy przyjętych. Czas pokaże. Chociaż w tym roku te progi są wyższe niz rok temu.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: jagodzio »

Wie ktoś do ilu pkt spadł próg na fizjo we Wrocławiu?
MARCyś
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:42

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: MARCyś »

Do 82 Wszystko na stronie jest.

[ Dodano: |26 Lip 2009|, o 12:17 ]
na stronie AM Wrocław oczywiście.

[ Dodano: |26 Lip 2009|, o 12:18 ]
aa i zapisujcie sie na kierunek fizjoterapii AM Wrocław na NK rocznik 2009! D istnieje juz taki d

[ Dodano: |26 Lip 2009|, o 12:19 ]
aa i zapisujcie sie na kierunek fizjoterapii AM Wrocław na NK rocznik 2009! D istnieje juz taki d
Awatar użytkownika
Magwisek
Posty: 35
Rejestracja: 12 lis 2008, o 17:47

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: Magwisek »

ODKOPUJĘ. Jako, że mam w planach studia we Wrocku, na owym kierunku, mam pytanko:
-czy testy sprawnościowe to tylko z pływania i jaki jest min. czas, żeby zdać?
MARCyś
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:42

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: MARCyś »

nie ma testów sprawnościowych, przynajmniej rok temu tak było
Awatar użytkownika
Magwisek
Posty: 35
Rejestracja: 12 lis 2008, o 17:47

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: Magwisek »

Czyli tylko liczą się punkty z matury (tak jak jest napisane na stronie AM- biologia lub chemia lub fizyka? )?
MARCyś
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:42

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: MARCyś »

o ile nic sie nie zmieniło to tak jestem na tym kierunku i jest naprawdę spoko D
Awatar użytkownika
Magwisek
Posty: 35
Rejestracja: 12 lis 2008, o 17:47

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: Magwisek »

To w sumie dobrze A powiedz mi jeszcze, czy na fizjo, na zajęciach z w-fu jest dużo biegania? Gibka jestem, to fakt (podobno pożądana cecha na fizjo), pływać mogę, jeździć konno również (co czynnie uprawiam ) ) ale niestety, nie mogę biegać.Mam nadzieję, że to mnie potencjalnie nie dyskwalifikuje na tym kierunku )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości