fizjoterapia Wrocław

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
kornas
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2010, o 00:39

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: kornas »

Witam

Chciałbym zapytać się czy jest możliwość dostania się na fizjoterapię we Wrocławiu z maturą podstawową z biologii (około 80%), byłbym wdzięczny za odpowiedź
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: mati321 »

ile z rozsz bio trzeva miec zeby dostac sie na am we wroclawiu ? /
Asiek91
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2010, o 19:46

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: Asiek91 »

Dlaczego dane w kwestionariuszu należy wypełnić do 21.06, a przecież nr świad. mat. będzie dopiero 30.06, czy to tylko taki błąd w terminarzu jest i nie należy się tym przejmować? Wie ktoś może, o co w tym chodzi?
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: ponka »

gdzie Ty przeczytałeś, że dane w kwestionariuszu należy wypełnić do 21.06?! Tam jest napisane, że do 21.06. należy się zarejestrować, a dane ze świadectwa maturalnego należy wpisać do 4.07. Gdy wpiszesz dane ze świadectwa i uzupełnisz zakładkę szkoła średnia wtedy dopiero odblokuje Ci się kwestionariusz i dopiero wtedy go wydrukujesz, bo w innej formie raczej go nie zaniesiesz. Na drugi raz czytaj uważnie i ze zrozumieniem. Tam jest wszystko napisane, ładnie, wyraźnie i po polsku.
4 lipca 2010 roku Ostateczna data wpisania przez kandydata do systemu elektronicznej rejestracji wyników egzaminu dojrzałości (dotyczy kandydatów, którzy zdawali egzamin dojrzałości lub poprawiali wynik matury w 2010 roku)

A jeśli nie pisałeś dopiero w 2010 lub nie poprawiałeś w 2010 to masz już swoje świadectwo, więc bez problemu wpiszesz do 25.06.


kornas pisze:Witam

Chciałbym zapytać się czy jest możliwość dostania się na fizjoterapię we Wrocławiu z maturą podstawową z biologii (około 80%), byłbym wdzięczny za odpowiedź
są progi punktowe na kierunki z ostatnich kilku lat. Wystarczyło poszukać i popatrzeć. Na fizjo jest też brana chemia i fizyka pod uwagę, więc nie sugeruj się tylko wynikami z biologii (tylko biologia na fizjo jest brana w Poznaniu).
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: mati321 »

chyba sie mylisz jest wyraznie napisane • dla kandydatów z „nową maturą” w procesie rekrutacyjnym pod uwagę bierze się wprowadzony podczas rejestracji elektronicznej przez kandydata wynik z egzaminu maturalnego pisemnego z przedmiotu: biologia lub fizyka lub chemia (z najwyższą punktacją). lub to nie to samo czy i . moze byc albo bio albo chem albo fiz.
Awatar użytkownika
komasia91
Posty: 132
Rejestracja: 28 sie 2009, o 19:42

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: komasia91 »

yy a znacie może jakieś progi na fizjo w Wrocku ale na AWF-ie?
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: ponka »

ma ktoś listy na fizjoterapię? w internecie nie ma, a nie uśmiecha mi się jechać tylko po to, żeby to zobaczyć.
mati321
Posty: 58
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:01

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: mati321 »

a czasem nie sa one dopiero 12 ? dzisiaj mamy 8no chyba ze sie cos zmienilo
Nusia91
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2010, o 15:35

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: Nusia91 »

Zgodnie z terminarzem wyniki maja być 12.Więc cierpliwości
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: ponka »

sory, zapomniałam. Przez ten lekarski mi się wszystko miesza .
molpy_91
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2010, o 15:30

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: molpy_91 »

Hej, mam takie pytanko Może ktoś z Was orientuje się czy zaświadczenie lekarskie musi być wystawione przez konkretne ośrodki wymienione na liście (które są głównie w okolicy Wrocławia i w nim), czy może być od lekarza medycyny pracy z mojej okolicy? Z góry dzięki za jakiekolwiek info
brryt
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2010, o 16:15

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: brryt »

Jeśli masz to skierowanie, które otrzymuje się podczas składania dokumentów, możesz zrobić te badania u dowolnego lekarza medycyny pracy. Jednak to koszuje, a ośrodki z listy robią to bez opłat.
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: fizjoterapia Wrocław

Post autor: MAJKA91 »

Słuchajcie mam takie pytanie(może głupie,ale trudnoP) odnośnie progów na fizjoterapię-czy jeżeli miałam bym 78% z biologii rozszerzonej to mam szanse na dostanie się do Akademii Medycznej we Wrocławiu na ten kierunek?Bo na stronie Wrocławia pisze,że minimalny próg punktowy wynosił 78 pkt i nie wiem czy to jest liczone jakimś przelicznikiem czy po prostu jest to wynik dla biologii(podstawowej/rozszerzonej?)
Z góry dziękuje za odpowiedź:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości